Zawsze aktualne informacje na profilu prosto z Twojego konta na Instagram.
aktualności na twoim profilu instafeedhub

Instagram to potężne narzędzie do komunikacji.

W obecnych czasach wszystkie firmy, które poważnie podchodzą do swojego biznesu posiadają konto na Instagramie.


Codziennie przyglądamy się działalnością najróżniejszych firm, tych zupełnie małych i tych z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu możemy stwierdzić, że znacznie łatwiej jest znaleźć firmę, która nie posiada strony www niż takiej, która nie posiada konta na Instagramie.


Instagram to idealne narzędzie to atrakcyjnego, szybkiego kontaktu firmy z klientami oraz prowadzenia promocji. Dlatego postanowiliśmy dodać do firmowych profili na ReLok wspaniałą funkcjonalność jaką jest InstaFeedHub.

instafeedhub relok
instahub relok
Dodaj Instagram do profilu na ReLok

Możemy podać wiele powodów dlaczego powinieneś posiadać profil firmowy na Instagramie, ale jeżeli go nie posiadasz i uważasz, że jego zakładanie nie ma sensu lub nie wiesz jak się do tego zabrać to możesz skończyć tutaj czytanie tego artykułu i dać znać w komentarzu dlaczego uważasz, że Instagram jest Tobie nie potrzeby lub skontaktuj się z nami, abyśmy mogli pomóc Tobie założyć konto na Instagram. 

InstaFeedHub

Dzięki temu rozwiązaniu łączymy Twój profil na ReLok z Twoim kontem na Instagram prezentując jego zawartość w zakładce aktualności na profilu ReLok.

Dzięki temu wpis na ReLok zawsze posiada najświeższe informacje z życia Twojej firmy.

Aby wyświetlać zawartość Twojego konta na Instagramie na profilu na ReLok nie potrzebujemy do niego dostępu, ani żadnych haseł. Nasze dedykowane rozwiązanie do działania wymaga jedynie nazwy użytkownik pod jakim posiadasz konto na Instagramie.

Jednak wyświetlanie aktualności z Twojego konta na Instagramie to nie wszystko. Dzięki InstaFeedHub osoby odwiedzające Twój profil na ReLok będą mogły udostępnić treść Instagrama w innych mediach, dodać komentarz oraz zacząć śledzić Twój profil.
instahub
Twój Instagram na profilu ReLok
instahub relok 2
Widok InstaFeedHub na profilu ReLok

Dzięki InstaFeedHub Twój profil na ReLok będzie automatycznie aktualizowany, co zwiększy jego atrakcyjność i skuteczność.

Jeżeli Twoja firma nie jest jeszcze na ReLok to musisz to zmienić. Dowiedz się dlaczego warto dołączyć do społeczności ReLok. Kliknij TU.

Podaj dalej...

Udostępniaj Nasz artykuł z Hashtag #wspieramlokalnych na swoich mediach społecznościowych.

Dzięki temu wspierasz lokalnych przedsiębiorców i pomagasz budować Nasz portal.

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Masz coś do dodania ? Napisz komentarz

To jest ciekawe:

Neodentis Gdynia

NeoDentis

NeoDentis GdyniaGabinet stomatologiczny NeoDentis w

abogada wejherowo restauracja

Abogada

Abogada WejherowoJedyna TakaRestauracja Abogada Wejherowo

DENDROM

Poznaj nas bliżejJesteśmy prężną, trójmiejską

Polub Nas

Zapisz się na Naszą listę powiadomień :

Szanujemy Twój adres mailowy. Nie martw się nie wysyłamy spamu.

ReLok #wspieramlokalnych

Jesteśmy Waszą lokalną bazą wiedzy o firmach, ogłoszeniach i wydarzeniach. Zapewniamy darmowy wpis wszystkim lokalnym firmom na Kaszubach i okolicach, a także reklamę premium, projektowanie stron internetowych, przygotowywanie materiałów graficznych, wideo oraz wsparcie marketingowe.