Reklamuj firmę lokalnie. Za Darmo

Osoby korzystające z ReLok chcą wydawać pieniądze w lokalnych firmach.
Upewnij się, że znajdą i wybiorą właśnie Ciebie.

Daj się odkryć tysiącom ludzi gotowych kupować, odwiedzać i wynajmować

Tysiące odwiedzających

Codziennie ReLok jest odwiedzane przez osoby z Kaszub, Pomorza oraz całej Polski w poszukiwaniu restauracji, usług czy noclegów.

Kupujący odwiedzający

Odwiedzający ReLok są zainteresowani dokonaniem zakupów, skorzystaniem z usługi. Poszukiwaniem nowych lokalnych ofert i promocji.

Bądź w kontakcie z klientami

Zarządzaj wiadomościami, opiniami i statystykami na ReLok. Buduj grupę lojalnych klientów korzystających z Twoich usług. Zwiększaj sprzedaż.

Pokaż się na lokalnym rynku

Zaprezentuj swój biznes lokalnym klientom w atrakcyjny sposób na jedynym w swoim rodzaju portalu ReLok. Daj się znaleźć.

Jesteś gotowy ruszyć z miejsca i poznać nowe możliwości na lokalnym rynku ?

Załóż darmowe konto na ReLok.

Zacznijmy działać Dziś

Co może zawierać Twój darmowy Wpis

Żadna platforma nie daje tak dużo za darmo jak ReLok.

Nagłówek

Zawiera nazwę Twojej firmy, slogan reklamowy oraz logo. Jest to ważny element, który wykorzystujemy później, aby pozycjonować Twoją firmę w wynikach wyszukiwania. Jest istotny dla SEO.

Prezentuj ofertę

Poza opisem może umieścić "Menu" ze swoimi usługami, ofertą. Podzielone na kilka kategorii z opisami, opatrzone grafiką i ceną, a dodatkowa każda z pozycji może przekierowywać na dowolną stronę internetową np. do Twojego sklepu online.

Informacje kontaktowe

Ważne, żeby klienci mogli skontaktować się z Tobą w wygodny dla nich sposób. Dlatego możesz podać takie dane kontaktowe jak Email, Tefelon, Strona WWW, Media społecznościowe np. FB, czy IG.

Informacje dodatkowe

Zaznacz elementy, które wyróżniają Twój biznes. Np. nocleg blisko morza, miejsce przyjazne niepełnosprawnym lub możliwość płacenie kryptowalutą

Godziny otwarcia

Dodaj informację w jakich godzinach pracujesz. Możesz dodawać przerwy w trakcie dnia, działać 24/7 lub tymczasowo zamknąć.

Pliki do pobrania

Jeżeli posiadasz istotne dla Twojego biznesu dokumenty, którymi chciałbyś się podzielić z klientami to możesz dodać je do Twojego profilu, tak, aby był do nich szybki dostęp.

Opis

Nasz rozbudowany, a zarazem prosty w obsłudze edytor opisów pozwoli Tobie na stworzenie atrakcyjnego opisu Twojej działalności. Bardziej zaawansowani użytkownicy będą mogli tworzyć tam coś w rodzaju strony www.

Zdjęcia, grafiki, galeria

Do Swojego profilu na ReLok możesz dodać nieograniczoną liczbę zdjęć i grafik. Wybierz jedno z nich na główne zdjęcie promocyjne. Dobierz odpowiednie, które wzbogaci treść opisu. Opatrz "menu" usług zdjęciami i grafikami.

Formularz zamówienia

Na Twoim profilu będzie umieszczony formularz dzięki któremu każdy zarejestrowany użytkownik ReLok będzie mógł szybko i bezpośrednio u Ciebie zamówić pozycję z Twojej oferty. Może to być zamówienie w Twojej restauracji, zakup produktu, zamówienie usługi z umówionym terminem lub rezerwacja noclegu. O zamówieniu zostaniesz powiadomiony natychmiast drogą mailową. Nie pobieramy żadnych prowizji z tego tytułu

Kody rabatowe

Dajemy Tobie możliwość oferowania kodów rabatowych na Twoje usługi, które są świetnym narzędziem marketingowym. Oferując kupony zniżkowe zostaniesz oznaczony w wynikach wyszukiwania jako firma oferująca rabat. Dodatkowo będziemy promować Twoje rabaty wśród Naszej społeczności.

Adres

Możesz wprowadzić jedynie miejscowość w której prowadzisz działalność lub dokładny adres z pomocą map google, aby klienci trafili dokładnie pod Twój adres np. dzięki nawigacji w telefonie i naszej aplikacji mobilnej.

Przycisk akcji

Przycisk, którego funkcje możesz dowolnie ustaw. Może on przekierowywać na Twoją stronę www, inicjować połączenie telefoniczne lub wiadomość email. Pojawia się on na górze wpisu i jest bardzo użyteczny szczególnie dla osób korzystających z aplikacji mobilnej

Promocyjne wideo

Jeżeli posiadasz materiał wideo, który jest istotny dla Twojego biznesu możesz dodać go do Twojego profilu. Jeżeli nie masz wideo reklamy to możemy ja dla Ciebie przygotować. Wystarczy, że napiszesz do Nas.

Zakres cen

Dzięki określeniu zakresu cen Twoich usług, produktów możesz przyciągnąć do siebie odpowiednich klientów. Zakres cen jest wyświetlany na profilu oraz może posłużyć jako filtr w wynikach wyszukiwania użytkowników.

Pozyskiwanie opinii

Opinie od klientów są kluczowe przy podejmowaniu decyzji zakupowych, zarówno tych dużych jak i małych. Na ReLok możesz zdobyć wiele pozytywnych opinii, które będą widoczne na Twoim profilu.

Odtwórz wideo

To jeszcze nie wszystko...

Pracujemy z GMB Facebook Instagram LinkedIn Pinterest Tumblr Sociamonials Clientjoy Analytics iOS Ahrefs Semstorm Semrush

,aby zrealizować Twoje cele.

Robimy więcej niż oczekujesz

Naszym celem jest dostarczenie Naszym klientom realnych wyników. Wykorzystujemy do tego wiele narzędzi oraz każdą nadarzającą się okazję.

Wychodzimy z inicjatywą proponując rozwiązania, które sprawdzają się w lokalnym biznesie.

ReLok to coś więcej niż katalog firm. Dodając swój biznes na ReLok stajesz się częścią Naszej społeczności o którą dbamy. 

Myśl globalnie działaj lokalnie.

Odtwórz wideo

Pobierz naszą aplikację na Androida już teraz !

Aplikacja, w której będziesz mieć wszystkie możliwości ReLok na smartfonie. Wiele funkcji, które pomogą Ci znaleźć wszystko, czego potrzebujesz  na Kaszubach.

Kiedy z serca płyną słowa Uderzają z wielką mocą

I was the classic desperate housewife. Always hungry, tired and frustrated. With Tom's help, I managed to become the strong woman I am now.
brian fraser 337137.png
Cecile Emeke
Half of my life was spent wandering and sobbing. It was only after meeting Tom that I discovered what I truly love: dancing naked in the dark with my pets.
janko ferlic 337879.png
Keith Stanfield
I'm not the sort of person that goes for coaching, but what can I say... Tom came at the right time and the right place. Thanks man, you helped me become myself.
hunter johnson 222001.png
Griffin Freeman
Oh my... I never thought I could feel so good in a simple talking session with Tom. True, his massage skills also help me relax, but it's his mind that really great.
sage kirk 485982.png
Myra Lucretia

Rozpocznij za darmo

Najczęściej zadawane pytania

Szybkie pytanie szybka odpowiedź

Wszystkie profile firm oraz ogłoszenia są darmowe. Płatna jest jedynie opcjonalna dodatkowa promocja w ramach ReLok oraz poza nim. Oferujemy także dodatkowe usługi takie jak tworzenie filmów reklamowych, prowadzenie profili w social mediach czy tworzenie stron i sklepów internetowych.

Prezentacja Twojego biznesu nowym odbiorcom poprzez zdjęcia opisy, opinie, prezentacje oferty, formularz zamówień, kupony rabatowe, akcje w social mediach, a także promocja twojego konta instagram na profilu.

Tysiące zainteresowanych gości oglądających Twoją ofertę każdego tygodnia, darmowa promocja dzięki naszym reklamom oraz bycie częścią projektu wspieranego przez społeczność!

Przede wszystkim przedsiębiorcy, którzy posiadają siedzibę, oddział lub prowadzą działalność na terenie Kaszub. Współpracujemy zarówno ze średnimi jak i małymi partnerami. Promujemy restauracje, sklepy, noclegi, oraz wszelkie usługi.

Firmy posiadające wpis na ReLok mogą liczyć na promocję za pomocą takich metod jak : media społecznościowe, SEO, SEM, artykuły, materiały wideo, konkursy, kupony rabatowe, sprzedaż produktów i usług za pośrednictwem ReLok, za pomocą Naszych partnerów i organizacji z którymi współpracujemy.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wyglądają wpisy na ReLok zapraszamy do zapoznania się z katalogiem wpisów na naszej stronie lub w aplikacji mobilnej.

Oczywiście jest dostępna na sklepie Google dokładnie Tutaj

ReLok #wspieramlokalnych

Jesteśmy Waszą lokalną bazą wiedzy o firmach, ogłoszeniach i wydarzeniach. Zapewniamy darmowy wpis wszystkim lokalnym firmom na Kaszubach i okolicach, a także reklamę premium, projektowanie stron internetowych, przygotowywanie materiałów graficznych, wideo oraz wsparcie marketingowe.