Co teraz ?

Kliknij przycisk i dokończ rejestrację

Dziękujemy za wypełnienie formularza kontaktowego. Jesteśmy podekscytowani za każdym razem, kiedy ktoś dołącza do społeczności ReLok.  Teraz:

  1. Dokończ rejestrację na ReLok, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś.
  2. Potwierdź swój adres mailowy klikając w link, który do Ciebie wysłaliśmy.
  3. Dodaj darmowy wpis promujący Twój biznes.

Wpis jest darmowy co nie znaczy, że nie ma wartości. W przyszłości profile firmowe będą płatne. Ale Ty masz okazję dodać swoją firmę na ReLok zupełnie za darmo.

Za darmo na zawsze.

Kliknij przycisk obok i dokończ rejestrację

Najczęściej zadawane pytania

Szybkie pytanie szybka odpowiedź

Wszystkie profile firm oraz ogłoszenia są darmowe. Płatna jest jedynie opcjonalna dodatkowa promocja w ramach ReLok oraz poza nim. Oferujemy także dodatkowe usługi takie jak tworzenie filmów reklamowych, prowadzenie profili w social mediach czy tworzenie stron i sklepów internetowych.

Prezentacja Twojego biznesu nowym odbiorcom poprzez zdjęcia opisy, opinie, prezentacje oferty, formularz zamówień, kupony rabatowe, akcje w social mediach, a także promocja twojego konta instagram na profilu.

Tysiące zainteresowanych gości oglądających Twoją ofertę każdego tygodnia, darmowa promocja dzięki naszym reklamom oraz bycie częścią projektu wspieranego przez społeczność!

Przede wszystkim przedsiębiorcy, którzy posiadają siedzibę, oddział lub prowadzą działalność na terenie Kaszub. Współpracujemy zarówno ze średnimi jak i małymi partnerami. Promujemy restauracje, sklepy, noclegi, oraz wszelkie usługi.

Firmy posiadające wpis na ReLok mogą liczyć na promocję za pomocą takich metod jak : media społecznościowe, SEO, SEM, artykuły, materiały wideo, konkursy, kupony rabatowe, sprzedaż produktów i usług za pośrednictwem ReLok, za pomocą Naszych partnerów i organizacji z którymi współpracujemy.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wyglądają wpisy na ReLok zapraszamy do zapoznania się z katalogiem wpisów na naszej stronie lub w aplikacji mobilnej.

Oczywiście jest dostępna na sklepie Google dokładnie Tutaj

ReLok #wspieramlokalnych

Jesteśmy Waszą lokalną bazą wiedzy o firmach, ogłoszeniach i wydarzeniach. Zapewniamy darmowy wpis wszystkim lokalnym firmom na Kaszubach i okolicach, a także reklamę premium, projektowanie stron internetowych, przygotowywanie materiałów graficznych, wideo oraz wsparcie marketingowe.