EkoRynek Sopot to miejsce dla wszystkich, którzy są zainteresowani produktami ekologicznymi. Zarówno indywidualni goście EkoRynku w Sopocie, którzy chcą dokonać zakupów i poznać ofertę lokalnych Eko przedsiębiorców, jak i właściciele biznesów – restauracji, sklepów, którzy chcą nawiązać współpracę z ekologicznymi podmiotami i oferować w swoich punktach towary najwyższej jakości powinni odwiedzić EkoRynek Sopot.
ekorynek sopot

EkoRynek Sopot – Miejsce na zdrowie

Kaszuby to region, który od zawsze był znany z zamiłowania do tradycji i ekologii. Na Naszym terenie znajdziemy wiele gospodarstw, manufaktur, firm czy usług które oferują najwyższą jakość dbając przy tym o najwyższe standardy ekologiczne. W ich codziennej, pełnej  zaangażowania i miłości do natury pracy nie znajdziemy substancji sztucznych, szkodliwych dla ludzkiego organizmu oraz dla Naszej planety.

ekorynek sopot relok

Ich praca i wiedz, często zdobywana latami i przekazywana z pokolenia na pokolenie jest coraz częściej zauważana i bardzo ceniona.

W Trójmieście brakuje obecnie miejsca, w którym mieszkańcy i nie tylko mogliby kupić zdrowe produkty od rodzimych producentów. Z myślą o ich potrzebach powstała koncepcja EkoRynku – targu, który powstał z miłości do zdrowia i natury. Udział w wydarzeniu weźmie wielu wystawców – sprzedawców oraz gastronomów, dlatego myślę że każdemu odwiedzającemu uda się znaleźć coś dla siebie.

Tomasz Ramczyk, Prezes Zarządu Foodram Gdynia

Specjalnie dla nich oraz dla wszystkich osób, które wiedzą jak wielka jest różnica w smaku oraz jakości między produktem ekologicznym , a tym produkowanym bez dbałości o naturę powstał EkoRynek Sopot.

ekorynek sopot

EkoRynek Sopot ul. Polna 8/10

Każda Sobota. Godzina : 7.00 - 14.00

Już od 27 marca w każdą Sobotę w godzinach od 7 do 14 wszyscy zainteresowani będą mogli nabyć na EkoRynek Sopot żywność ekologiczną (warzywa, owoce, pieczywo, mięso, wędliny), kosmetyki, zabawki naturalne, żywność ekologiczną oraz naturalne produkty od polskich wystawców – rolników, gospodarzy, sprzedawców i gastronomów, nie zabraknie oczywiście świeżutkiej rybki „prosto z kutra”.

ekorynek sopot

EkoRynek Sopot to miejsce dla klientów oraz biznesu.

EkoRynek Sopot to miejsce dla wszystkich, którzy są zainteresowani produktami ekologicznymi. Wszyscy, zarówno indywidualni goście odwiedzający EkoRynek Sopot, którzy chcą detalicznie dokonać zakupów i poznać ofertę lokalnych przedsiębiorców, jak i  dla biznesu – restauracji, sklepów, którzy chcą nawiązać współpracę z ekologicznymi podmiotami i oferować w swoich punktach towary najwyższej jakości.

ekorynek sopot napis

ekorynek sopot koszyk

EkoRynek Sopot to nie tylko handel, nie zabraknie również atrakcji dla tych, którzy uwielbiają dobrze i zdrowo zjeść. Restauratorzy przygotowują dla nich specjalną ofertę potraw w sprzedaży na wynos tak, aby każdy mógł zabrać ze sobą chociaż cząstkę zdrowia do domu i być może obdarować nim najbliższych.

W każdą Sobotę EkoRynek Sopot zaprasza w godzinach 7.00- 14.00 ulica Polna 8/10

EkoRynek Sopot wspiera lokalny biznes

EkoRynek Sopot to ukłon w stronę wszystkich, którym ekologia i dbałość o zdrowie własne oraz naszej planety nie jest obojętne. Ale to również doskonały sposób na wspieranie polskiej lokalnej gospodarki. Wybierając ekologiczne lokalne produkty czynimy wiele dobrze dla siebie, dla innych na lata.

Patronują i trzymają kciuki za EkoRynek Sopot:

Miasto Sopot, Gastronom Wybrzeża, TV Kulinarny Szlak, Kaszubski Związek Pracodawców, Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa, Pracodawcy Pomorza, Fundacja Lubię to oraz oczywiście ReLok – Kupuj, Jedź, Żyj na Kaszubach !

Zapraszamy również do odwiedzenie profilu EkoRynek Sopot na Facebook

Podaj dalej...

Udostępniaj Nasz artykuł z Hashtag #wspieramlokalnych na swoich mediach społecznościowych.

Dzięki temu wspierasz lokalnych przedsiębiorców i pomagasz budować Nasz portal.

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Masz coś do dodania ? Napisz komentarz

To jest ciekawe:

Skipper

Hotel Skipper Rewa doskonała lokalizacja

Polub Nas

Zapisz się na Naszą listę powiadomień :

Szanujemy Twój adres mailowy. Nie martw się nie wysyłamy spamu.

ReLok #wspieramlokalnych

Jesteśmy Waszą lokalną bazą wiedzy o firmach, ogłoszeniach i wydarzeniach. Zapewniamy darmowy wpis wszystkim lokalnym firmom na Kaszubach i okolicach, a także reklamę premium, projektowanie stron internetowych, przygotowywanie materiałów graficznych, wideo oraz wsparcie marketingowe.