Opis wydarzenia

EkoRynek Sopot

EkoRynek Sopot Kiedy otwarty ?

Wiosną Trójmiasto zamieni się w stolicę zdrowia

Wiosną Trójmiasto zamieni się w stolicę zdrowia, a to za sprawą cyklu targów pod hasłem EkoRynek Sopot.

Od 27 marca wszyscy zainteresowani będą mogli nabyć nad morzem żywność ekologiczną oraz naturalne produkty od polskich wystawców – rolników, gospodarzy, sprzedawców i gastronomów.

Wiosną żywność bio będzie w Trójmieście na wyciągnięcie ręki dla lokalnych i przyjezdnych gości.

EkoRynek Sopot kiedy otwarty
EkoRynek Sopot kiedy otwarty

EkoRynek Sopot kiedy otwarty ?

Od 27 marca w każdą sobotę w Sopocie w godz. 7-14 polscy wystawcy będą czekać na wszystkich miłośników naturalnych wyrobów. Podczas cotygodniowego targowiska nabyć będzie można, m.in. warzywa, owoce, pieczywo, mięso, wędliny oraz nadmorski przysmak – ryby.

Dlaczego warto zainteresować się produktami ekologicznymi ?

Ponieważ nie mają w sobie substancji, które mogą być dla Nas szkodliwe i których moglibyśmy się obawiać w odróżnieniu od “konwencjonalnej” żywności, która w praktycznie każdym produkcie zawiera substancje, które przynajmniej w większych ilościach mogą być szkodliwe.

Podstawową zaletą bio, eko produktów organicznych jest to, że są zdrowsze. Dodatkowo nie bez znaczenia jest fakt, że produkty ekologiczne są wyrazem troski o naturę, gdyż powstają z jej poszanowaniem.

Pamiętajcie, że ekologiczne produkty to nie tylko żywność to także kosmetyki, zabawki, meble… wszystko co powstaje w zgodzie z naturą.

Zapraszamy na EkoRynek w Sopocie

Galeria

Informacje dodatkowe