Poniżej zamieszczamy wideo przedstawiające cały proces dodawania menu.

Profile restauracji na relok.pl mają wszystko co niezbędne, aby zaprezentować lokal z jak najlepszej strony. Jedną z opcji jest dodanie oferowanego przez restaurację MENU.

Jak dodać menu do swojego profilu restauracji na ReLok ?

Poniżej zamieszczamy wideo przedstawiające cały proces dodawania menu.

Po pierwsze należy być zarejestrowanym i mieć założony profil “restauracja”.

Następnie przechodzimy do edycji naszego wpisu. Możemy to zrobić albo odszukując wpis w wynikach wyszukiwania i jako jego autorzy kliknąć pojawiający się w nim zielony przycisk “Edytuj wpis” lub przejść do panelu administracyjnego klikając w nasze zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu ekranu. Następnie z rozwijanej listy wybrać “restauracje” i przy naszym lokalu wybrać “więcej” oraz “edytuj”

profil restauracja
Przejdź do Twojego wpisu “Restauracja”

W tym miejscu widzimy wszystkie informacje jakie są wyświetlane na stronie dotyczące restauracji. W tym momencie skupiamy się na sekcji “MENU RESTAURACJI”.

Sekcja MENU RESTAURACJI

Menu na profilu może składać się z kilku kategorii np. Pizza, Makarony, Ryby oraz pozycji w każdej kategorii. Klikając strzałką w górę tworzymy pierwszą kategorię. Mamy tam do uzupełnienia takie pola jak :

  • Tytuł menu – czyli np. pizze, dania obiadowe lub nazwa restauracji jeżeli nasze menu będzie miało tylko jedną kategorię
  • Opis menu – np. wielkość naszych pizzy lub szczegóły dotyczące tej kategorii menu
  • Ikona – to ozdoba która pojawia się przy tej kategorii

Poniżej dodajemy już konkretne nazwy dań z menu podając ich:

  • Tytuł – czyli po prostu nazwę dania
  • Opis dania
  • Zdjęcie potrawy (nie każdy posiada zdjęcia swoich potraw, ale dodanie ich znacznie uatrakcyjnia profil i zwiększa jego skuteczność)
  • Cena – można podać np. 20 lub jeżeli pizza w różnych rozmiarach ma różne ceny można wpisać 20 /30 zł . Jeżeli podajemy samą liczbę to nie musimy dopisywać “zł” jeżeli jest to 20/30 na końcu powinniśmy dopisać “zł” jeżeli chcemy, aby się wyświetlało
  • Dodaj link url – to adres strony na którą zostanie przeniesiony klient po kliknięciu w tą pozycję w menu. To ważny element ponieważ możemy ustawić, aby po kliknięciu w pozycję otworzyła się strona Waszego “sklepu” na ReLok i możliwość zamawiania dań bezpośrednio na stronie.
  • Otwierać w nowym oknie – czy po kliknięciu w pozycję w menu strona ma się otwierać w nowym oknie lub czy chcemy zastąpić tą stronę na której jesteśmy stroną docelową
  • Szary przycisk “Dodaj nowy” – dodajemy kolejną pozycję do menu w kategorii którą stworzyliśmy

Aby stworzyć kolejną kategorię w menu wystarczy kliknąć brązowy przycisk “Dodaj nowy” i postępować analogicznie jak powyżej.

Pamiętajcie, że edytować swój profil możecie w dowolnym momencie. Jeżeli wasze menu jest duże to możecie dodać jego część, zapisać i dokończyć później. Stworzenie ładnego, aktualnego profilu na ReLok to połowa sukcesu. Dlatego zachęcamy, żeby poświęcić temu trochę uwagi.

Jeżeli macie pytania to napiszcie do Nas na czacie lub wyślijcie wiadomość email : biuro@relok.pl

Podaj dalej...

Udostępniaj Nasz artykuł z Hashtag #wspieramlokalnych na swoich mediach społecznościowych.

Dzięki temu wspierasz lokalnych przedsiębiorców i pomagasz budować Nasz portal.

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Masz coś do dodania ? Napisz komentarz

To jest ciekawe:

Dentus Gabinet Stomatologiczny1

DENTUS

DENTUSGABINET STOMATOLOGICZNYProfesjonalnie dbamy o zęby

Activdent Gdansk 1

ActivDent

ActivDent GdańskSpecjalistyczna Praktyka Lekarska, kierowana

abogada wejherowo restauracja

Abogada

Abogada WejherowoJedyna TakaRestauracja Abogada Wejherowo

MÙLK

Restauracja MÙLK – Chëcz KaszëbskôRestauracja

Polub Nas

Zapisz się na Naszą listę powiadomień :

Szanujemy Twój adres mailowy. Nie martw się nie wysyłamy spamu.

ReLok #wspieramlokalnych

Jesteśmy Waszą lokalną bazą wiedzy o firmach, ogłoszeniach i wydarzeniach. Zapewniamy darmowy wpis wszystkim lokalnym firmom na Kaszubach i okolicach, a także reklamę premium, projektowanie stron internetowych, przygotowywanie materiałów graficznych, wideo oraz wsparcie marketingowe.