Kiston Hotel i Spa

Kiston Hotel i Spa

W malowniczej scenerii Kaszub

Średnia Ocen

184382947_3888161237942452_4584516812530345633_n

Hotel Kiston

Komfortowy wypoczynek w malowniczej scenerii Kaszub.

Niesamowite miejsce na mapie kaszub. Hotel Kiston to niesamowite, niepowtarzalne miejsce, które zaspokoi gusta każdego gościa.

Hotel Kiston zlokalizowany w pięknej zielonej scenerii Kaszub z malowniczymi krajobrazami przyciąga gości z całego świata.

Zawsze otwarta brama, wita szeroko rozportartymi ramionami naszych Gości, których potrzeby i oczekiwania stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.

Przepiękne komfortowe pokoje i apartamenty z widokiem na wszechobecną naturę sprawią, że każdy wypocznie w Hotelu Kiston i naładuje się pozytywną energią tego miejsca.

Hotel Kiston dla gości przygotował wiele atrakcji. Między innymi basen, a właściwie mini park wodny składający się z pływalni sportowej, rekreacyjnej oraz wodnego placu zabaw dla dzieci. Sauna, łaźnia parowa czy jacuzzi umilą pobyt fanom takich atrakcji.

Na lubiących rywalizację czekają 4 nowoczesne multimedialne tory do bowlingu. Kręgle to idealny sposób na spędzenie wieczoru rodzinnie lub ze znajomymi. Jeżeli wolisz bilard nie ma problemu.

Nieodzownym elementem Hotelu Kiston są konie. Jazda konna czy też samo obcowanie z tymi pięknymi zwierzętami jest nie lada przeżyciem zarówno dla starszych jak i młodszych. Hotel Kiston nie zapomina oczywiście o najmłodszych, którzy są bardzo mile widzianymi gośćmi. Place zabaw, trampoliny, wypożyczalnia rowerów, konie, park wodny dla dzieci czy też maskotka Kinstonek umilą czas najmłodszym gościom.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na moc atrakcji oraz wypoczynek w tym przepięknym hotelu.

KISTON HOTEL & SPA

Kistowo 26,

83-320 Sulęczyno

T: +48 607 300 500

T: +48 58 681 60 64

E: hotel@kiston.pl

Galeria

Wideo prezentacja

Rezerwacja  Data przyjazdu:
  Data wyjazdu:

  Rodzaj noclegu:

  Kategoria

  Godziny otwarcia

  Open 24/7

  Mapa

  Wyślij zapytanie   Data przyjazdu:
   Data wyjazdu:

   Rodzaj noclegu:

   Zakres cen

   Pokój dwuosobowy za noc.
   254,00 zł
   550,00 zł

   Przejmij zarządzanie wpisem

   Prezentujemy Twój biznes ?

   Jeżeli jesteś właścicielem tego obiektu, chcesz zmienić opis i samodzielnie zarządzać tym wpisem to przejmij nad nim kontrolę.

   Podobne noclegi

   Autor