Rajska Góra

Rajska Góra

wesela, chrzciny, urodziny, noclegi

Średnia Ocen

Rajska Gora

Dworek Rajska Góra Zamostne

obok Wejherowa

Wesela | Imprezy okolicznościowe i firmowe | Noclegi | Konferencje | Restauracja | Atrakcje

Dworek Rajska Góra położony jest w miejscowości Paradyż, który jest częścią sołectwa Góra. Paradyż to “skaszubszczona” forma niemieckiego słowa RAJ (das Paradies). Nazwa RAJSKA GÓRA nie jest przypadkowa a jej geneza wynika wyłącznie z uwarunkowań historycznych i geograficznych.

Dlaczego pierwsi osadnicy nazwali to miejsce RAJEM? …aby odpowiedzieć na to pytanie wystarczy nas odwiedzić.


Idealne miejsce na Twoje wymarzone wesele

Wesele w plenerze w Naszym pięknym ogrodzie czy też w jednej z trzech wyjątkowych sal ? Niezależnie co wybierzesz zatroszczymy się o każdy szczegół, aby ten wyjątkowy dzień został zapamiętany przez Ciebie na Całe życie.

Urodziny, chrzciny, jubileusz

Dworek Rajska Góra to rodzinne i przytulne miejsce co potwierdzają Nasi dotychczasowi klienci. Przygotujemy dla Ciebie tradycyjną Polską biesiadę lub ugościmy według Twoich wytycznych. Nasza obsługa, kelnerzy, szef kuchni dołożą wszelkich starań, aby chrzciny, urodziny, imieniny czy też Komunie to był wspaniale spędzony czas dla Ciebie Twojej rodziny i wszystkich zaproszonych gości.

Imprezy firmowe

Mamy pewność, że dzięki doświadczeniu, właściwemu zapleczu i mocy atrakcji, stworzymy Twoim współpracownikom idealne warunki do wspólnego poznania i integracji wewnątrz firmy. Dobra atmosfera w pracy to przecież jeden z istotnych składników sukcesu Twojej firmy.

Komfortowy nocleg

Wystrój i klimat każdego z naszych pokoi sprawi, że poczujesz się niebiańsko. Staramy się, aby pobyt u nas był doskonałą okazją do prawdziwego odpoczynku i zapomnienia o zgiełku. Przytulne pokoje, pyszne śniadania, spokojne otoczenie – każdy z naszych gości ma swój powód, dla którego lubi tu wracać.

Konferencje

W udanym szkoleniu, prelekcji czy konferencji, bezsprzecznie najważniejsza jest warstwa merytoryczna. Nie bez znaczenia jest również komfort uczestników i miejsce, w którym wydarzenie się odbywa. Jeśli planując konferencję lub szkolenie chcesz zaskoczyć zaproszonych gości, sprawdź dostępność naszych trzech w pełni wyposażonych sal – jedną do 60, drugą i trzecią do 200 osób.

Galeria

Wideo prezentacja

Rezerwacja  Data przyjazdu:
  Data wyjazdu:

  Rodzaj noclegu:

  Godziny otwarcia

  Open 24/7

  Mapa

  Wyślij zapytanie   Data przyjazdu:
   Data wyjazdu:

   Rodzaj noclegu:

   Zakres cen

   Cena za 1os/noc
   109,00 zł
   179,00 zł

   Przejmij zarządzanie wpisem

   Prezentujemy Twój biznes ?

   Jeżeli jesteś właścicielem tego obiektu, chcesz zmienić opis i samodzielnie zarządzać tym wpisem to przejmij nad nim kontrolę.

   Autor