Winnica Nawrot

Winnica Nawrot

Komfort, relaks i spokój

Średnia Ocen

onas-1

Winnica Nawrot

Restauracja / Muzeum wina / Pokoje

Winnica Nawrot to niezwykłe, malownicze miejsce, które oferuje odpowiednią przestrzeń dla każdego odwiedzającego. Serdecznie zapraszamy rodziny, które oczekują uroczego, atrakcyjnego i nietypowego miejsca na organizację uroczystości rodzinnych. Do Państwa dyspozycji oddajemy wyśmienitą restaurację, wygodne i przestronne pokoje noclegowe oraz niezwykle ciekawe muzeum wina.

Z przyjemnością realizujemy pobyty dla klientów firmowych, którzy w niebanalny sposób chcą spędzić miło czas na spotkaniu biznesowym. Widok na przepiękną zatokę Gdańską sprawia, że każdy odwiedzający Gość jest zrelaksowany i z przyjemnością odwiedza nas ponownie.

Winnica Nawrot to miejsce w którym przyjemnie rozpoczniesz dzień z aromatyczną kawą, zjesz zdrowy, pyszny obiad oraz spędzisz romantyczne chwile na kolacji z lampką wina.

W Winnicy Nawrot poczujesz, że czas na chwile zwalnia i wprowadza Ciebie w miły i relaksacyjny nastrój.

Komfort, relaks i spokój…

Przygotowaliśmy dla Państwa 12 niezwykle klimatycznych i komfortowych pokoi. Każdy z nich jest gustownie urządzony i przygotowany na pobyt naszych Gości. Do części pokoi przynależy duży taras z widokiem na zatokę. Tu można poczuć błogi spokój i doznać wspaniałego relaksu, jaki daje urok otoczenia budynku. Wygodny fotel, wspaniała książka i wyborne wino. Tak właśnie najczęściej nasi goście spędzają tu miłe chwile.

Kochamy zwierzęta jednakże z uwagi na liczne alergie wśród naszych Gości udostępniamy jeden pokój na pobyt z ulubieńcem. Zapytaj o dostępność.

Galeria

Wideo prezentacja

Rezerwacja  Data przyjazdu:
  Data wyjazdu:

  Rodzaj noclegu:

  Kategoria

  Mapa

  Wyślij zapytanie   Data przyjazdu:
   Data wyjazdu:

   Rodzaj noclegu:

   Przejmij zarządzanie wpisem

   Prezentujemy Twój biznes ?

   Jeżeli jesteś właścicielem tego obiektu, chcesz zmienić opis i samodzielnie zarządzać tym wpisem to przejmij nad nim kontrolę.

   Podobne noclegi

   Autor