PLAN LORD Relok

Wszystko czego potrzebujesz

plan lord relok

300 zł za Rok Promocji

Dużo, mało ? Sprawdźmy co tutaj mamy...

Wpis na Bogato

Wszystkie dane o Twoim biznesie. Takie jak: Nazwa, Krótki opis, Slogan Reklamowy, Adres, Dane kontaktowe - telefon, mail, Twoja strona WWW, Godziny otwarcia, Linki do Twoich social mediów.

Panel dla Lordów

Wszystkie czynności związane z promocją na ReLok w planie Lord są wykonywane za Ciebie, aby jak najmniej Ciebie angażować. Specjalnie dla Lordów został przygotowany specjalny Panel Lordów w którym możesz przesyłać Nam materiały jakie możemy wykorzystać oraz otrzymywać powiadomienia związane z naszą pracą.

Artykuł na blogu

Specjalnie dla Lordów przygotowujemy artykuł dotyczący jego biznesu. Może być on zaprezentowany w formie wywiadu, testu usług lub opisu. Artykuł nie jest ograniczony co do długości, czy liczny znaków. Jest tworzony z zachowaniem wszelkich trendów i wytycznych SEO, aby przynosił maksymalne korzyści Lordowi. Artykuł jest wyświetlany zarówno na blogu jak i na profilu firmowym.

Osobisty Giermek

Jako Lord masz do dyspozycji swojego Giermka na supporcie czyli osobę z którą kontaktujesz się bezpośrednio, a ona służy Tobie pomocą. Poza dbałością o Twój profil firmowy na ReLok do Giermka można zwrócić się z każdym pytaniem dotyczącym marketingu, tworzenia rozwiązań webowych, wszystkiego tego co jest Lordowi potrzebne w jego biznesie. Czasami Giermkowi trzeba rzucić srebrniakami za ciężką pracę, ale jego pomoc i zaangażowanie jest nie do wycenienia.

Prezentuj ofertę

Lord na swoim profilu, poza opisem może umieścić "Menu" ze swoimi usługami, ofertą. Podzielone na kilka kategorii z opisami, opatrzone grafiką, a dodatkowa każda z pozycji może przekierowywać na dowolną stronę internetową.

Kody rabatowe

Dajemy Tobie możliwość oferowania kodów rabatowych na Twoje usługi, które są świetnym narzędziem marketingowym. Oferując kupony zniżkowe zostaniesz oznaczony w wynikach wyszukiwania jako firma oferująca rabat. Dodatkowo będziemy promować Twoje rabaty wśród Naszej społeczności.

Pozycjonowanie SEO

Dzięki wpisowi na ReLok podniesiesz swoją stronę w wynikach wyszukiwania, jeżeli ją posiadasz. Ale przede wszystkim zadbamy o to, żeby profil Lorda na ReLok w jego branży i na terenie na którym działa, lokalnie był wysoko w wynikach wyszukiwarki Google. Mamy w tym duże doświadczenie i wiemy jak wielkie korzyści przyniesie to każdemu szanownemu Lordowi.

Pozyskiwanie opinii

Opinie od klientów są kluczowe przy podejmowaniu decyzji zakupowych, zarówno tych dużych jak i małych. Dla Naszych Lordów będziemy pozyskiwać opinie zarówno na Naszym portalu jaki i w innych np. Google czy FB.

Profesjonalny opis

Cała treść wpisu jest przygotowywana i formatowana przez nasz zespół, tak aby była jak najbardziej skuteczna i wykorzystywała pełen potencjał ReLok. Oczywiście powstaje ona na podstawie wytycznych Lorda.

Zdjęcia i grafiki

Logo Twojej firmy wyświetlane w opisie. Grafika promocyjna, tak zwany cover na górze opisu, Grafika w wynikach wyszukiwania, Osiem zdjęć w galerii. A to wszystko przygotujemy, przytniemy, wyretuszujemy dla Ciebie tak, aby wyglądało wspaniale, korzystając z materiałów, które nam prześlesz.

Media społecznościowe

Wszystkie profile Lordów są promowane w Naszych mediach społecznościowych. Wpisy dotyczące Twojego biznesu będą pojawiały się przynajmniej raz w miesiącu na Naszych profilach FB lub IG.

Aktualności Instagram

Chcemy, aby profil Lordów był zawsze aktualny. Dlatego udostępniamy rozwiązanie, które pozwala automatycznie pobierać i wyświetlać Twoje posty z Instagram na profilu firmowym. Ważne, że nie potrzebujemy do tego, żadnych haseł, ani dostępu do Twojego konta IG. Dodatkowo, zawsze możesz wrzucić dowolny tekst, zdjęcie promocje do panelu Lorda i napisać, że chcesz umieścić to na profilu.

Promocyjne wideo

Do każdego planu Lord przysługuje wykonanie jednego wideo promocyjnego, które Lord może wykorzystać w dowolny sposób. Przygotowujemy dwie propozycje wideo promocyjnego na podstawie materiałów, które zostaną Nam dostarczone. Wideo ma zazwyczaj długość od 30 do 90 sekund i jest w formie reklamy.

Formularz zamówienia

Na Twoim profilu będzie umieszczony formularz dzięki któremu każdy zarejestrowany użytkownik ReLok będzie mógł szybko i bezpośrednio u Ciebie zamówić pozycję z Twojej oferty. Może to być zamówienie w Twojej restauracji, zakup produktu lub zamówienie usługi z umówionym terminem. O zamówieniu zostaniesz powiadomiony natychmiast drogą mailową.

Zakres cen

Dzięki określeniu zakresu cen Twoich usług, produktów możesz przyciągnąć do siebie odpowiednich klientów. Zakres cen oferowanych przez Lorda usług jest wyświetlany na profilu oraz może posłużyć jako filtr w wynikach wyszukiwania użytkowników.

Pozycja w wynikach wyszukiwania

Codziennie kilkaset osób przeszukuje profile na ReLok. Z czasem użytkowników będzie jeszcze więcej. Profile Lordów są zawsze wyżej w wynikach wyszukiwania niż pozostałe.

To jeszcze nie wszystko...

Chcemy byś został na dłużej

Trendy i nowe możliwości, jakie otwierają się praktycznie codziennie w marketingu, promocji i reklamie sprawiają, że jest to dynamiczna branża. Dlatego trzymamy rękę na pulsie i jak tylko nadarzy się jakaś okazja, możliwość wykorzystania tych rozwiązań w Twoim biznesie będziemy Ciebie o tym informować. Będziemy służyć Tobie propozycjami i sugestiami. 

Zależy Nam, abyś został z Nami na dłużej. Zależy Nam, abyś uczciwie stwierdził po pierwszym i kolejnym roku współpracy, że było warto, że zainwestowana kwota w promocję na ReLok zwróciła się i pozytywnie oceniasz Naszą pomoc.

plan lord relok

PLAN LORD

Wszystko czego potrzebujesz