PLAN Rycerz ReLok

Zdobywaj Lokalny Rynek

plan rycerz relok

100 zł za Rok Promocji

Dużo, mało ? Sprawdźmy co tutaj mamy...

Pełne dane we wpisie

Wszystkie dane o Twoim biznesie. Takie jak: Nazwa, Krótki opis, Slogan Reklamowy, Adres, Dane kontaktowe - telefon, mail, Twoja strona WWW, Godziny otwarcia, Linki do Twoich social mediów.

Prezentuj ofertę

Rycerze mają możliwość walczyć swoją ofertą na profilu. Poza opisem Rycerze mogą umieścić "Menu" ze swoimi usługami, ofertą. Podzielone na kilka kategorii z opisami, opatrzone grafiką, a dodatkowa każda z pozycji może przekierowywać na dowolną stronę internetową.

Kody rabatowe

Dajemy Tobie możliwość oferowania kodów rabatowych na Twoje usługi, które są świetnym narzędziem marketingowym. Oferując kupony zniżkowe zostaniesz oznaczony w wynikach wyszukiwania jako firma oferująca rabat. Dodatkowo będziemy promować Twoje rabaty wśród Naszej społeczności.

Pozycja w wynikach wyszukiwania

Codziennie kilkaset osób przeszukuje profile na ReLok. Z czasem użytkowników będzie jeszcze więcej. Profile Lordów są zawsze wyżej w wynikach wyszukiwania niż pozostałe.

Zdjęcia, grafiki, wideo

Logo Twojej firmy wyświetlane w opisie. Grafika promocyjna, tak zwany cover na górze opisu, grafika w wynikach wyszukiwania, Osiem zdjęć w galerii, jedno główne zdjęcie nad opisem. Dodatkowo możliwość wyświetlenia promocyjnego wideo na profilu.

Aktualności Instagram

Chcemy, aby Twój profil był zawsze aktualny. Dlatego udostępniamy rozwiązanie, które pozwala automatycznie pobierać i wyświetlać Twoje posty z Instagram na profilu firmowym. Ważne, że nie potrzebujemy do tego, żadnych haseł, ani dostępu do Twojego konta IG.

Formularz zamówienia

Na Twoim profilu będzie umieszczony formularz dzięki któremu każdy zarejestrowany użytkownik ReLok będzie mógł szybko i bezpośrednio u Ciebie zamówić pozycję z Twojej oferty. Może to być zamówienie w Twojej restauracji, zakup produktu lub zamówienie usługi z umówionym terminem. O zamówieniu zostaniesz powiadomiony natychmiast drogą mailową.

Zakres cen

Dzięki określeniu zakresu cen Twoich usług, produktów możesz przyciągnąć do siebie odpowiednich klientów. Zakres cen oferowanych przez Lorda usług jest wyświetlany na profilu oraz może posłużyć jako filtr w wynikach wyszukiwania użytkowników.

To jeszcze nie wszystko...

Chcemy byś został na dłużej

Trendy i nowe możliwości, jakie otwierają się praktycznie codziennie w marketingu, promocji i reklamie sprawiają, że jest to dynamiczna branża. Dlatego trzymamy rękę na pulsie i jak tylko nadarzy się jakaś okazja, możliwość wykorzystania tych rozwiązań w Twoim biznesie będziemy Ciebie o tym informować. Będziemy służyć Tobie propozycjami i sugestiami. 

Zależy Nam, abyś został z Nami na dłużej. Zależy Nam, abyś uczciwie stwierdził po pierwszym i kolejnym roku współpracy, że było warto, że zainwestowana kwota w promocję na ReLok zwróciła się i pozytywnie oceniasz Naszą pomoc.

plan rycerz relok

PLAN RYCERZ RELOK

Zdobywaj Lokalny Rynek