Jeżeli Twoja firma, oferta znajduje się już na stronach ReLok to jesteś szczęściarzem. Oznacza to, że uznaliśmy ją za wartościową, ciekawą, mającą pozytywne opinie. Teraz czas na Twój ruch. Dowiedz się jak przejąć zarządzanie nad istniejącym wpisem.
Przejmij wpis na relok

Przejmij wpis na ReLok...

Tak jak większość czynności na Naszym portalu przejęcie istniejącego wpisu jest bardzo proste. Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z nagrania wideo, które jest poniżesz i pokazuje cały proces lub skorzystać z jednej z opcji kontaktu z Nami:

  • Pisząc do użytkownika ReLok (support)
  • Pisząc maila na adres pomoc@relok.pl
  • Pisząc na wiadomość na FB
  • Jeżeli jesteś naszym klientem, kontaktując się ze swoim giermkiem (opiekunem klienta)

1. Krok przejmij wpis na ReLok - Zaloguj się

Aby przejąć zarządzanie wpisem musisz być zalogowany na stronie ReLok. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta na ReLok musisz je założyć. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić możesz skorzystać z instrukcji dostępnej tutaj : Jak założyć konto na ReLok ?

2. Krok przejmij wpis na ReLok - Znajdź odpowiednie ogłoszenie

Przejrzyj ogłoszenia zamieszczone w kategoriach ReLok : Restauracje, Noclegi, Sklepy, Usługi. Możesz też skorzystać z wyszukiwarki i wpisać nazwę swojej firmy. Jeżeli znajdziesz ją w Naszych zasobach przejdź do treści wpisu i odszukaj sekcję zatytułowaną “PRZEJMIJ OGŁOSZENIE” i kliknij w znajdujący się tam przycisk “Przejmij ten obiekt”

przejmij obiekt ReLok

3. Krok przejmij wpis na ReLok - Wypełnij formularz przejęcia

formularz przejecia wpisu na relok

Po kliknięciu w przycisk “Przejmij ten obiekt” pojawi się krótki formularz, który należy wypełnić. Zawiera on takie pytania jak:

  • Imię i Nazwisko – osoby przejmującej wpis
  • Adres email – firmowy, który można zweryfikować czy należy do prezentowanej firmy
  • Powód przejęcia wpisu – Dlaczego chcesz zarządzać tym wpisem. Jesteś jego właścicielem, zajmujesz się marketingiem firmy. Dlaczego powinniśmy przekazać Tobie możliwość zarządzania.
  • Numer telefonu – firmowy numer telefonu pod który można zadzwonić i upewnić się że należy do osoby, która może być odpowiedzialna za wizerunek firmy na Naszych stronach.
  • Pakiet – Wybierz jak ma być prezentowana Twoje firma na Naszych stronach. Czy ma to być wpis darmowy czy też premium.

Kliknij przycisk “Wyślij”. Twoje zgłoszenie zostanie przekazane do akceptacji.

4. Krok przejmij wpis na ReLok - Akceptacja

Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia będziemy musieli je sprawdzić, aby upewnić się, że rzeczywiście jesteś właścicielem firmy, którą prezentujemy. Robimy to, aby zadbać o to ażeby żadna niepowołana osoba nie wprowadzała błędnych i nieprawdziwych informacji w treści wpisu. W razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie. Jednak w większości przypadków kontakt nie jest potrzebny ponieważ jesteśmy w stanie zweryfikować osobę na podstawie wprowadzonych danych, danych z założonego konta na ReLok oraz ogólnodostępnych informacji.

Czas oczekiwania na akceptację nie powinien zając więcej niż 24h. Jeżeli po tym czasie nie uzyskasz informacji o przejęciu ogłoszenia lub odrzuceniu zgłoszenia to napisz do Nas.

5. Krok przejmij wpis na ReLok - Edycja ogłoszenia

Po zaakceptowaniu przez Nas przejęcia wpisu. Otrzymujesz pełna kontrolę nad wpisem z możliwością jego edycji w zakresie obejmującym pakiet, który wybrałeś. Przejmowane ogłoszenie znajduje się w Twoim panelu administracyjnym w odpowiedniej kategorii: restauracja, nocleg, sklep lub usługa.

Wideo - Jak przejąć wpis na ReLok

Podaj dalej...

Udostępniaj Nasz artykuł z Hashtag #wspieramlokalnych na swoich mediach społecznościowych.

Dzięki temu wspierasz lokalnych przedsiębiorców i pomagasz budować Nasz portal.

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

Masz coś do dodania ? Napisz komentarz

To jest ciekawe:

Polidentica Gdyniastomatologia I Medycyna Estetyczna2

Polidentica

Polidentica GdyniaStomatologia i Medycyna EstetycznaPolidentica

Tap-Dyw

Tap-Dyw Pranie Tapicerek,Dywanów i Wykładzin

abogada wejherowo restauracja

Abogada

Abogada WejherowoJedyna TakaRestauracja Abogada Wejherowo

Polub Nas

Zapisz się na Naszą listę powiadomień :

Szanujemy Twój adres mailowy. Nie martw się nie wysyłamy spamu.

ReLok #wspieramlokalnych

Jesteśmy Waszą lokalną bazą wiedzy o firmach, ogłoszeniach i wydarzeniach. Zapewniamy darmowy wpis wszystkim lokalnym firmom na Kaszubach i okolicach, a także reklamę premium, projektowanie stron internetowych, przygotowywanie materiałów graficznych, wideo oraz wsparcie marketingowe.