ReLok Kaszuby

Kim jesteśmy ?

ReLok Kaszuby to portal zajmujący się promocją firm oraz lokalnych ogłoszeń. Oferujemy profesjonalne podejście i najwyższą jakość usług. Naszym celem jest zaprezentowanie najlepszych, najpopularniejszych i zaufanych firm jakie działają na terenie Kaszub oraz zaoferować miejsce w którym każdy możesz wystawić prywatne ogłoszenie w różnych kategoriach.

Naszą wizją jest być najpopularniejszą i zaufaną siecią biznesową na Kaszubach.

Kupuj, Jedz, Żyj na Kaszubach !

Dlaczego Kaszuby ?

Jest to z całą pewnością jeden z najpiękniejszych rejonów Polski. Nie wiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale jadąc nad Nasze morze bałtyckie, spędzając tam wakacje czy nawet weekend jest jesteśmy właśnie na Kaszubach. Jednak ten rejon to nie tylko wybrzeże to także przyroda, której uroku nie można nie docenić. 
Poza walorami turystycznymi mieszkańcy Kaszub to bardzo przedsiębiorczy, weseli i przyjaźnie nastawieni ludzie. Dlatego też postanowiliśmy promować ten rejon i wszystko to co w nim się dzieje. A mieszkańcom dać możliwość jeszcze sprawniejszej współpracy między sobą.

relok Herb_Kaszub

Dlaczego NIE warto dodawać wpisów do katalogów firm ?

W dzisiejszych czasach w których konkurencja na rynku jest duża posiadanie własnej strony internetowej to absolutny wymóg. Większość osób poszukujących konkretnej usługi lub produktu, sklepu rozpoczyna poszukiwania właśnie w internecie. Jednak posiadanie własnej strony internetowej nie zapewnia już przewagi konkurencyjnej. Aby rozwijać swoją firmę i zmaksymalizować potencjalne przychody musisz mieć na uwadze klienta, a to oznacza, że powinieneś być widoczny na różnych platformach internetowych, które działają synergicznie dzięki czemu wzmocnisz swoją obecność w internecie. 

Prawdziwym problemem jest to, że prawie wszystkie internetowe katalogi biznesowe przekładają swój interes ponad zaangażowanie w dostarczenie optymalnych rozwiązań dla firm reklamujących się w nich. Kluczowym dla nich jest posiadanie jak największej ilości wpisów, często oferując je w nieprzyzwoicie wysokiej cenie w stosunku do efektów jakie przynoszą.

Kolejnym problemem są nieaktualizowane informacje zawarte we wpisach. Stwarza to ogromną frustrację u potencjalnych klientów, którzy w takiej sytuacji prawdopodobnie nie będą mieć możliwości skorzystania z oferowanych usług.

W dzisiejszych czasach ponad 70% ruchu internetowego pochodzi z urządzeń mobilnych. Większość katalogów firm nie jest zoptymalizowana pod kątem smartfonów czy tabletów co powoduje kolejną utratę klientów czyli brak efektów z dodania firmy do katalogu.

relok o nas

NOWE MOŻLIWOŚCI

Dlaczego warto być na ReLok Kaszuby ?

Jesteśmy czymś więcej niż katalogiem firm. Jesteśmy ReLok Kaszuby wspieramy lokalnych przedsiębiorców. Tworzymy najpopularniejszą i zaufaną sieć biznesową na Kaszubach !
relokonaspionowe2

Idealne miejsce dla każdej firmy.

Wykorzystujemy najnowsze, najskuteczniejsze rozwiązania i ciągle dokładamy nowe funkcje. Każdy pojedynczy wpis jest traktowany indywidualnie. Po założeniu konta i wpisaniu swojej lokalizacji na ReLok Kaszuby zaproponujemy wprowadzenie zmian tak, aby zwiększyć jego skuteczność. Zaproponujemy opis przystosowany do wymogów SEO, aby znajdował się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google. Stworzymy dla Ciebie grafiki, które będą przyciągały uwagę odwiedzających. Zaproponujemy akcje promocyjne, abyś sprzedawał więcej.

Wpisy Naszych użytkowników promujemy również w social media : Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest. Robimy to zarówno przy wykorzystaniu Naszych profili, grup jak i zaprzyjaźnionych oraz za pomocą płatnej reklamy. 

Nie zapominamy również o tradycyjnym marketingu. Być może to właśnie Ty trafiłeś na Naszą stronę dzięki ulotce, którą zostawiliśmy u Ciebie.

Nasza strona jest przystosowana do obsługi przez urządzenia mobilne, ale to za mało… Pracujemy nad aplikacją mobilną, która jeszcze bardziej zwiększy możliwości dotarcia do Twoich przyszłych klientów. W niedługim czasie dodamy możliwość kupowania Twoich produktów poprzez Naszą stronę jak również aplikacje mobilną. 

PROMOCJA

Najefektywniejszy sposób do promowania swoich usług, ofert w internecie. Oferujemy szereg narzędzi do pozyskiwania klientów.

POZYCJONOWANIE

Wynieś swoją firmę na najwyższe pozycje w wynikasz wyszukiwania. Zdobywaj klientów na lokalnym rynku.

PREZENTACJA FIRMY

Informacje, zdjęcia, kontakt, produkty, menu, cennik, lokalizacja oraz wiele więcej. Wszystko zaprezentowane w atrakcyjny sposób.

SKUTECZNOŚĆ

Odwiedzający jednym kliknięciem mogą zadzwonić do Ciebie, ustawić nawigację do Twojego punktu, czy też skorzystać z kuponu rabatowego.

STATYSTYKI

Nasz Panel klienta oferuje wiele możliwości. Między innymi dostarcza informacji o ilości osób odwiedzających Twoje ogłoszenie.

Nasz zaawansowany system wyszukiwania ofert automatycznie filtruje i dostosowuje zapytania użytkowników wyświetlając najtrafniejsze, znajdujące się w pobliżu lokalizacje oraz podpowiadając powiązane miejsca. Nawet jeżeli użytkownik znajdzie ofertę innej firmy otrzyma podpowiedź o innych znajdujących się bliżej oferujących podobne usługi. Dając dzięki temu możliwość wyboru np. po zapoznaniu się z opiniami lub cenami. Również dzięki temu użytkownicy poznają nowe firmy i lokalizacje w których być może staną się stałymi klientami.

Lokalna tablica ogłoszeń

ReLok Kaszuby oferuje każdemu możliwość wystawiania ogłoszeń w różnych kategoriach. Dzięki Nam szybko kupisz lub sprzedaż dowolny przedmiot, samochód czy nawet nieruchomość i to na prawdę po sąsiedzku. Prezentuj swoje ogłoszenia w atrakcyjny sposób, kontaktuj się z innymi użytkownikami poprzez wbudowany komunikator. Przeglądaj profile użytkowników, dodawaj do ulubionych osoby, które często sprzedają interesujące Ciebie rzeczy. Nawiązuj relacje i Twórz z Nami społeczność ReLok Kaszuby.

PROFILE UŻYKOWNIKÓW

Każdemu użytkownikowi dajemy możliwość stworzenie własnego profilu na którym może prezentować oferty sprzedaży. Możesz również przeglądać profile innych użytkowników, dodawać je do ulubionych. Dzięki temu szybciej "upolujesz" najlepsze okazje.

ATRAKCYJNY WYGLĄD

Ogłoszenia na Naszej stronie dają duże możliwości personalizacji. Zaczynając od ustawienia okładki, przez logo ogłoszenia, ustawiania galerii i grafiki do promocji na stronie głównej i social mediach. Edytor treści pozwalający zmieniać kolor czy też rozmiar tekstu.

ŁATWE WYSZUKIWANIE

Kategorie, lokalizacje najbliżej Ciebie, zakres cen to tylko niektóre parametry dzięki którym możesz znaleźć najlepsze ogłoszenia. Wyszukuj najlepszych sprzedawców lub sam stań się jednym z nich.

PROMOCJA

Zależy Nam, abyś sprawnie realizował cele Twojego ogłoszenia dlatego udostępniamy je w mediach społecznościowych, aby jak najszybciej trafiły do zainteresowanych osób. Statystyki Twoich ogłoszeń możesz przeglądać w Panelu Użytkownika.

Wydarzenia

Na Naszym portalu znajdziesz również najciekawsze wydarzenia organizowane na terenie Kaszub: koncerty, wystawy, pikniki. Ale przede wszystkim dajemy możliwość zorganizowania wydarzenia przez użytkowników związanego z ich ogłoszeniem, wpisem. Zorganizuj “drzwi otwarte”, prezentacje, zorganizuj webinar, zaproś do siebie swoich przyszłych klientów, a my pomożemy Tobie wypromować to wydarzenie. 

DOŁĄCZ DO NAS

Załóż konto na ReLok Kaszuby

To miejsce dla tych co lubią sprzedawać i kupować, jeść i karmić, zwiedzać i gościć...