Baba Jaga

Baba Jaga

Domowo i Zdrowo

Średnia Ocen

Baba Jaga Wejherowo

O Nas

BABA JAGA Wejherowo

Miejsce w którym zjecie smaczne domowe dania oparte na własnych recepturach i starannie dobranych składnikach. W przyjemnej atmosferze, posłuchacie dobrej muzyki. Idealne miejsce spotkań w gronie przyjaciół, rodziny a także na randkę.

Baba Jaga to kuchnia z wieloletnim doświadczeniem. Baba Jaga prowadzona jest rodzinnie. Babcia Tereska uzależniona jest od lepienia pierogów. Jest specjalistką od cieniutkiego ciasta! Szef kuchni to nasz guru od zup, sosów i ryb. Jego steak z grill’a po prostu rozpływa się w ustach! Drugi kucharz upiecze makrelę czy halibuta w swojej tajemnej miksturze jak nikt na świecie! Szef Kuchni Jaga trzyma piecze nad całością.

Kierując się ideologią Hyge zależy nam, abyście zjedli pysznie w miłej atmosferze, posłuchali przyjemnej muzyki i poczuli się jak u siebie.

Naszą kartę win dobrali nam specjaliści z firmy Winners, którzy dostarczają wina do najlepszych lokali w Trójmieście. Mamy własne nalewaki do piwa, do których możemy podpinać dowolne marki browarów. Obecnie z kranów leci zimny browar Bytów – zdobywca wielu międzynarodowych nagród.

Przez długi czas szukaliśmy dostawcy kawy, po wielu próbach zdecydowaliśmy się na palarnię kawy OleCaffe z Rumi. Wspólnie brendując nasze opakowania udało nam się uzyskać bardzo dobrą cenę za jakość kawy Specialite.

W karcie coctaili znajdziecie światowe klasyki, jak również możemy wyczarować dla Was coś autorskiego. Za barem opracowujemy receptury – opieramy o naturalne składniki – owoce, świeże zioła, warzywa. Pracujemy na syropach wykonanych z naturalnych składników marki Marie Brizard.

Sprawdź Baba Jaga Wejherowo Opinie

Staramy się ciągle doskonalić poprzez cykliczne szkolenia somelierskie, baristyczne oraz kulinarne. W piątki i soboty zapraszamy na koncerty na żywo oraz sety dj-skie.

Mamy nadzieję, że Baba Jaga na stałe wpisze się w miejsce często przez Was odwiedzane w Wejherowie.

Zapraszamy

Baba Jaga Wejherowo Opinie

Św. Jacka 8, 84-200 Wejherowo

Zamów  Zamówienie:

  Termin realizacji:

  Wideo prezentacja

  Kategoria

  Dzisiaj Zamknięte UTC+1

  12:00 - 23:00
  • Poniedziałek
   12:00 - 20:00
  • Wtorek
   12:00 - 20:00
  • Środa
   12:00 - 20:00
  • Czwartek
   12:00 - 20:00
  • Piątek
   12:00 - 23:00
  • Sobota
   12:00 - 23:00
  • Niedziela
   12:00 - 20:00

  Mapa

  Zamów   Zamówienie:

   Termin realizacji:

   Zakres cenowy

   Cena za pizzę 32cm
   15,00 zł
   30,00 zł

   Menu, ulotki, dokumenty

   Przejmij ogłoszenie

   Prezentujemy Twój biznes ?

   Jeżeli jesteś właścicielem tego obiektu, chcesz zmienić opis i samodzielnie zarządzać tym wpisem to przejmij nad nim kontrolę.

   Zobacz również

   Autor