CIENKO i grubo

CIENKO i grubo

Pizza, Pasta, Obiady - Tylko na wynos

Średnia Ocen

123958582_180479196997305_3904524437301870100_o

O Nas

CIENKO i grubo

Twoja ulubiona pizza z dostawą

Sekretem wyjątkowego smaku naszej pizzy jest ciasto, które przygotowujemy sami zgodnie z tradycyjną recepturą, korzystając wyłącznie ze sprawdzonych składników. Na jego bazie tworzymy bardziej i mniej oczywiste kompozycje dodatków, które pokochała cała Reda, Rumia i Wejherowo. Obok pizzy, która jest naszym flagowym daniem, oferujemy również pasty i dania obiadowe. Wszystkie nasze propozycje powstają w oparciu o precyzyjnie wyselekcjonowane składniki, za sprawą których Pizzeria Cienko i Grubo dała się poznać od strony smacznej i zdrowej kuchni.

Dostawa Pizzy, Pasty i Obiadów

Jako Pizzeria oferujemy wyłącznie dania z dostawą do domu. Nasza pizza z dostawą to doskonały pomysł, kiedy zasiedzicie się z przyjaciółmi lub nie masz pomysłu na lunch. To także doskonały wybór podczas rodzinnego urlopu. W swoim menu Pizzeria Cienko i Grubo posiada również dania obiadowe dla najmłodszych, co pozwala na skomponowanie lunchu lub obiado-kolacji dla całej rodziny.

Dostawy realizujemy na terenie miejscowości Reda, Rumia i Wejherowo. Dbamy o to, żeby zamówione przez Ciebie dania dotarły pod wskazany adres ciepłe, aromatyczne i smaczne – dlatego bazujemy na dowozie własnym oraz sprawdzonych metodach zabezpieczania posiłków przed przedwczesnym stygnięciem. Dostawy pizzy oraz innych zamówionych dań realizujemy pod dowolny adres – do domu, biura, wynajętej kwatery. Dzięki temu możesz się cieszyć wybornym smakiem naszej pizzy z dostawą niezależnie od miejsca, w którym jesteś.

Pizza, Obiady Domowe, Catering

Wszystko zaczęło się od pizzy. Dziś Pizzeria Cienko i Grubo to nie tylko dostawa najlepszej w okolicy pizzy do domu czy biura. To także szereg dodatkowych usług z zakresu gastronomii. Naszą drugą specjalnością jest catering. W ramach prowadzonej działalności oferujemy zarówno catering na imprezy firmowe, jak i przyjęcia okolicznościowe. Nasz catering to tradycyjne obiady domowe oraz możliwość skorzystania z bogatego menu pizzerni, które może stanowić ciekawe urozmaicenie, zwłaszcza podczas imprez integracyjnych, pikników rodzinnych oraz imprez okolicznościowych z udziałem dzieci i młodzieży.

Usługi cateringowe, podobnie jak dostawy pizzy realizujemy na terenie miejscowości Reda, Rumia i Wejherowo oraz w okolicy. Gwarantujemy terminowość dostawy, wysoką jakość oferowanych dań oraz profesjonalną obsługę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym menu. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zamów  Zamówienie:

  Termin realizacji:

  Kategoria

  Mapa

  Zamów   Zamówienie:

   Termin realizacji:

   Zakres cenowy

   Cena za pizzę
   18,00 zł
   44,00 zł

   Przejmij ogłoszenie

   Prezentujemy Twój biznes ?

   Jeżeli jesteś właścicielem tego obiektu, chcesz zmienić opis i samodzielnie zarządzać tym wpisem to przejmij nad nim kontrolę.

   Zobacz również

   Autor