Archiwa: Sklepy

Opis.

Bez Cukrzenia

Bez Cukrzenia KolbudyWegańskie, naturalne wypieki bez cukruBez Cukrzenia to rzemieślnicza pracownia, tworząca ciasta, torty i inne słodkości tylko na naturalnych składnikach bez dodawania cukru.Szeroka oferta wypieków wegańskich i bezglutenowych.Ciasta i torty na zamówienie oraz Sprzedaż na miejscu.

Czytaj dalej
Słotka Chatka Reda Piekarnia Eko

Słodka Chatka

Słodka Chatka Reda Słodkości wypiekamy w większości sami a chlebek dowozimy z regionalnej piekarni. Pieczywo które państwu oferujemy jest wolne od substancji chemicznych konserwujących oraz spulchniających. Chleb wypiekany według staropolskiej receptury, na żytnim zakwasie.Proponujemy również szeroką gamę ciast oraz innych słodkości .Znajdziecie państwo ponad to w naszym sklepie szeroki wybór produktów ekologicznych przypraw, ziół, herbat ziołowych i suplementów diety !

Słodka Chatka

Czytaj dalej
Pączuś Gdynia Paczus Gdynia Paczki Gdynia

Pączuś

Pączuś Gdynia Najlepsze Pączusie w całym Trójmieście Piętnaście lat tradycji w przyrządzaniu dla Was słodkości, choć nadal naszą specjalnością są pączki. Codziennie wypiekamy je dla Was w wielu wyjątkowych smakach, lecz nie zapominamy też o klientach, którzy cenią tradycyjny smak.

Czytaj dalej
Piekarnia U Skierki Rumia

Piekarnia U Skierki

Piekarnia U Skierki Rumia Najstarsza piekarnia w Rumi Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnią tradycją. Nasza piekarnia powstała w 1934 roku - był to pierwszy tego typu nowoczesny zakład produkcyjny w Rumi. Używamy naturalnych składników, własnego zakwasu oraz wysokiej jakości mąk. Zapraszamy do współpracy wszystkich, dla których istotnym elementem życia jest zdrowa żywność.

Piekarnia U Skierki RumiaPieczywo Chleb Bułki Pączki Drożdżówki

Czytaj dalej
kwiaciarnia emi

EmI Kwiaciarnia

EmI KwiaciarniaPowiedz to kwiatamiPracownia Florystyczna EMI Kwiaciarnia w Redzie, przy ul. Gdańskiej w sposób kreatywny i z szacunkiem do kwiatów wykonuje nietuzinkowe i eleganckie kompozycje na różne okazje. Naszym realizacjom przyświeca hasło: „Powiedz to kwiatami”. Wierzymy, że wyjątkowy bukiet potrafi powiedzieć więcej niż tysiąc słów, gdy wręczamy go ukochanej osobie, powodując uśmiech i radość na jej twarzy. Niezmiernie cieszą nas Państwa chwile radości, jesteśmy dumni, że możemy

Czytaj dalej

Papiero-LEGOwnia

Papiero-LEGOwniaSklep papierniczy - Sklep zabawkowy - Art. ręcznie wykonanePapiero-LEGOwnia to głównie klocki: LEGO (nowe i używane) i Cobi :) Ale także przedmioty ręcznie wykonane i dobre art. papiernicze. ZAPRASZAM :)

Czytaj dalej

Pokazowy sklep

To jest wpis pokazowy Pokazowy SklepTak może wyglądać Twój wpis na ReLokWizytówka Twojej firmy na ReLok może wyglądać właśnie w taki atrakcyjny sposób.Zdobywaj klientów na lokalnym rynku dzięki ReLok.Twój wpis na ReLok może zawierać takie elementy jak:Tytuł profilu - czyli nazwa Twojego biznesuSlogan Reklamowy - krótki opis, który zachęci poszukujące osoby do odwiedzenia właśnie Twojej wizytówki.Logo Twojej firmyDokładny adres firmyDane kontaktowe - telefon, email, strona www, social

Czytaj dalej

Gosia Samosia

Gosia Samosia Balonowy Sklep Naszą misją jest dać uśmiech dzieciom i zapewnić im kreatywne i przyjemnie spędzenie wolnego czasu oraz w sposób profesjonalny przygotować dla nich odpowiednie atrakcje. Dodatkowo naszym celem jest odciążyć rodziców, sprostać ich oczekiwaniom i sprawić by chcieli ponownie skorzystać z naszych usług.

OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ DEKORACJĘ EVENTÓW: Gosia: Jestem mamą, ciocią, chrzestną, animatorką! To co robie - tworze z pasją, aby zadowolić i tych małych i

Czytaj dalej

HYD-MET REDA

Hyd-Met RedaSANITARNO-INSTALACYJNE MATERIAŁYSPRZĘT HYDRAULICZNY I WIELE WIĘCEJHyd-Met to profesjonalna hurtownia hydrauliczna zajmująca się dystrybucją produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacji i wentylacji, instalacji i techniki sanitarnej. Podczas wieloletniej działalności zapracowaliśmy na zaufanie naszych Klientów i z powodzeniem prowadzimy nasze sklepy. Staramy się zawsze zachować wysoką dostępność towarów oraz gwarantować konkurencyjne ceny.Współpracujemy z wiodącymi

Czytaj dalej