HYD-MET REDA

HYD-MET REDA

SANITARNO-INSTALACYJNE MATERIAŁY

Średnia Ocen

sklep-hydrauliczny-reda-Szukaj-w-Google

Hyd-Met Reda

SANITARNO-INSTALACYJNE MATERIAŁY

SPRZĘT HYDRAULICZNY I WIELE WIĘCEJ


Hyd-Met to profesjonalna hurtownia hydrauliczna zajmująca się dystrybucją produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacji i wentylacji, instalacji i techniki sanitarnej. Podczas wieloletniej działalności zapracowaliśmy na zaufanie naszych Klientów i z powodzeniem prowadzimy nasze sklepy. Staramy się zawsze zachować wysoką dostępność towarów oraz gwarantować konkurencyjne ceny.


Współpracujemy z wiodącymi producentami krajowymi i zagranicznymi. Różnorodność produktów jakiej naszym zdaniem nie posiada żadna inna hurtownia hydrauliczna w okolicy pozwala nam na idealne dopasowanie oferty do oczekiwań klienta – mamy ponad 10.000 artykułów w ofercie. Stale badamy zapotrzebowanie naszych Klientów i rozwijamy asortyment, aby jak najlepiej zaspokoić ich wymagania.


Nasi Klienci to firmy wykonawcze i budowlane, które dzięki sieci punktów handlowych mogą być obsługiwani z każdego miejsca w woj. pomorskim. Swoje sklepy posiadamy w Gdańsku, Redzie oraz Starogardzie Gdańskim.

Galeria

Zapytaj o produkty  Zapytaj o produkty:

  Kategoria

  Dzisiaj Closed UTC+1

  • Poniedziałek
   07:00 - 17:00
  • Wtorek
   07:00 - 17:00
  • Środa
   07:00 - 17:00
  • Czwartek
   07:00 - 17:00
  • Piątek
   07:00 - 17:00
  • Sobota
   07:30 - 13:00
  • Niedziela
   Dzień wolny

  Mapa

  Zapytaj o produkt   Zapytaj o produkty:

   Podobne sklepy

   Przejmij zarządzanie wpisem

   Prezentujemy Twój biznes ?

   Jeżeli jesteś właścicielem tego obiektu, chcesz zmienić opis i samodzielnie zarządzać tym wpisem to przejmij nad nim kontrolę.

   Autor

   Sklepy w tym mieście