Bus Factory

Bus Factory

Pojazdy komercyjne dla Twojej firmy

Średnia Ocen

23270457_1733844683354906_1860395207885382609_o

BUS FACTORY

 Wiodący producent autobusów i minibusów na Polskim oraz Europejskim rynku


Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Specjalizujemy się w zabudowach na bazie pojazdów marki Mercedes-Benz. Nasze usługi wykonywane są przy zaangażowaniu kadry zarządzającej oraz każdego pracownika.


Nasz obecny i przyszły Klient jest dla nas najważniejszy. Dbamy o to, by był obsługiwany w sposób profesjonalny i rzetelny. Kupując u nas otrzymuje się pojazd o żądanej jakości i w konkurencyjnej cenie. Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę od momentu złożenia zamówienia aż po posprzedażną pomoc techniczną. Wkładamy dużo wysiłku w ciągły rozwój i udoskonalanie się, aby produkować nowoczesne, bezpieczne, niezawodne, oraz komfortowe pojazdy. Pracownicy naszej firmy są pasjonatami motoryzacji, którzy podczas projektowania i zabudowy pojazdów nieustannie szukają nowych rozwiązań technicznych mających wpływ na funkcjonalność i estetykę wnętrza.


Podczas realizacji zamówień staramy sie sprostać wszystkim wymaganiom i proponować najlepsze rozwiązania. Produkowane przez nas autobusy cechują się nieszablonową zabudową oraz dopracowaniem każdego detalu, co wpływa na design pojazdu oraz wygodę osób nim podróżujących. Posiadamy szeroką gamę pojazdów w różnych wersjach wnętrza i konfiguracji siedzeń od 5 do 24 osób.


Zaufało nam już wielu Klientów, liczymy również na wieloletnią współpracę z Państwa firmą.


Galeria

Wideo prezentacja

Zamów usługę  Zamawiana usługa:

  Termin realizacji:
  Godzina: Dzień:

  Mapa

  Zamów usługę   Zamawiana usługa:

   Termin realizacji:
   Godzina: Dzień:

   Informacje dodatkowe

   Przejmij zarządzanie wpisem

   Prezentujemy Twój biznes ?

   Jeżeli jesteś właścicielem tego obiektu, chcesz zmienić opis i samodzielnie zarządzać tym wpisem to przejmij nad nim kontrolę.

   Autor