Costerina Park

Costerina Park

Rodzinne Centrum Rozrywki

Średnia Ocen

Costerina-Park-Koscierzyna

Costerina Park Kościerzyna

Rodzinne Centrum Rozrywki

Jedyny taki park

Costerina Park to wyjątkowe miejsce w Kościerzynie. Przy ulicy Dworcowej stworzyliśmy alejkę kaszubskich stolemów, których postaci nawiązują do największych atrakcji regionu. Osiem posągów o wysokości ok.4m powstały na pniach drzew, nadając nowego znaczenia naszej okolicy.

Zapraszamy wszystkich małych i dużych chcących spędzić aktywnie czas w naszym rodzinnym parku rozrywki Costerina Park. Zapewniamy dobrą zabawę i niezapomniane wrażenia.

Blisko centrum

Park znajduje się niedaleko od centrum miasta, w odległości ok.380m od rynku i 500m od dworca kolejowego, przy parku usytuowany jest także przystanek autobusowy linii miejskiej. Dogodna lokalizacja oraz miejsca parkingowe, to atuty dla mieszańców i wszystkich gości odwiedzających miasto Kościerzyna.

Zapraszamy wszystkich chętnych do spędzenia z nami udanego dnia!

Rekreacja na świeżym powietrzu jest istotna dla każdego dbającego o zdrowie w dzisiejszych czasach. Wspólne spędzanie czasu wolnego z całą rodziną jest niezwykle ważnym elementem życia społecznego. Chcąc umożliwić naszym mieszkańcom oraz wszystkim przyjezdnym turystom wspaniałą zabawę stworzyliśmy Rodzinne Centrum Rozrywki Costerina Park. Dzięki takim miejscom możemy oderwać się od zgiełku życia codziennego, zacieśnić więzy rodzinne i po prostu spędzić miły dzień w gronie najbliższych.

Atrakcje w Costerina Park:

Costerina Park – PARK LINOWY

Jedyny tego typu park linowy w Polsce północnej . Około 180m przeszkód na 2 poziomach. Atutem jest bezpieczny i bezobsługowy system asekuracji ciągłej.

Costerina Park – MINIGOLF

Na powierzchni około 800m2 przygotowaliśmy 9 dołkowe pole typu Adventure wypełnione różnego typu przeszkodami. Nie znacie zasad gry? Nie szkodzi, wszystkiego nauczycie się na miejscu!

Costerina Park BULODROM

Dwa pełnowymiarowe pola do gry w petanque znajdują się w centralnej części naszego parku, między polem do minigolfa, a parkiem linowym. Zbierzcie zawodników i przyjdźcie przetestować Wasze umiejętności!

Costerina Park POLIGON DLA DZIECI

Poligon, czyli tor przeszkód dla dzieci gwarantuje najmłodszym świetną rozrywkę połączoną z aktywnością ruchową. Zapraszamy do zabawy wszystkie maluchy powyżej 3 roku życia!

Costerina Park POKAZY

Jak wygląda jastrząb, sokół lub sowa? Dzieci dowiedzą się tego na naszych pokazach! Przy wyjątkowych okazjach nie może przecież zabraknąć wisienki na torcie.

Costerina Park ZAJĘCIA EDUKACYJNE

Kącik malarski, a może coś dla architekta? Każdy maluch odwiedzający nasz park będzie miał okazję uczestniczyć w interesujących zajęciach m.in. tworzenia budowli pod okiem instruktora.

Costerina Park ANIMACJE DLA DZIECI

Na terenie parku na dzieci czekają nasi animatorzy, którzy zapewnią im niezapomnianą rozrywkę, wyjaśnią zasady poszczególnych gier i użytkowania atrakcji.

Costerina Park GRILLZONE

Strefa grillowa ze specjalnie przygotowanymi stanowiskami dla max 8-10 osób każde. Zapraszamy do rezerwacji bezpośredniej wraz z pakietami grillowymi.

Strefa Gastronomiczna Costerina

Na miejscu czeka na Państwa strefa restauracyjna z tarasem, gdzie będzie można zapoznać się z naszą ofertą gastronomiczną, mając swoje pociechy cały czas na oku.

COSTERINA PARK Sp.z o.o.

ul. Dworcowa 8D

83-400 Kościerzyna

Galeria

Zamów usługę  Zamawiana usługa:

  Termin realizacji:
  Godzina: Dzień:

  Kategoria

  Dzisiaj Zamknięte UTC+1

  09:00 - 20:00
  • Poniedziałek
   09:00 - 20:00
  • Wtorek
   09:00 - 20:00
  • Środa
   09:00 - 20:00
  • Czwartek
   09:00 - 20:00
  • Piątek
   09:00 - 20:00
  • Sobota
   09:00 - 20:00
  • Niedziela
   09:00 - 20:00

  Mapa

  Zamów usługę   Zamawiana usługa:

   Termin realizacji:
   Godzina: Dzień:

   Informacje dodatkowe

   Przejmij zarządzanie wpisem

   Prezentujemy Twój biznes ?

   Jeżeli jesteś właścicielem tego obiektu, chcesz zmienić opis i samodzielnie zarządzać tym wpisem to przejmij nad nim kontrolę.

   Autor