DENTUS

DENTUS

GABINET STOMATOLOGICZNY

Średnia Ocen

Dentus Gabinet Stomatologiczny 6

DENTUS

GABINET STOMATOLOGICZNY


Profesjonalnie dbamy o zęby i uśmiech naszych Pacjentów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i przyjrzenia się bliżej usługom, świadczonym przez naszych dobrych stomatologów.


Gwarantujemy najlepsze warunki leczenia, a przy okazji bardzo atrakcyjne ceny. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z pobytu w naszych Gabinetach.


Usługi świadczone przez naszych dentystów to m.in.: stomatologia estetyczna, protetyka, chirurgia stomatologiczna, implanty, ortodoncja, leczenie kanałowe, a także stomatologia dziecięca, zachowawcza, kosmetyczna oraz wiele więcej.


Zachęcamy do wizyty w naszych Gabinetach i kompleksowego zadbania o własne zęby. Wszyscy lekarze w Gabinetach Stomatologicznych “DENTUS” to wykwalifikowani i dobrzy dentyści oraz specjaliści w swojej branży. Stanowi to gwarancję bezpieczeństwa leczenia.


Implanty zębów

Jedną ze specjalności naszych dobrych stomatologów jest wstawianie implantów zębów. Jest to bardzo nowoczesna metoda leczenia, która pozwala na zastąpienie braków w uzębieniu specjalnymi wszczepami, które wyglądają naturalnie i odpowiednio integrują się z ludzkimi tkankami. Tytanowe implanty wszczepiane są w obu naszych gabinetach, zarówno w Gdańsku, jak i w Gdyni. Dbamy o to, aby przywrócić Państwu piękny uśmiech i doskonałe samopoczucie.


Ortodoncja

Skorzystanie z usług ortodontów pracujących w Dentus może przynieść nadspodziewanie pozytywne rezultaty. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi i nowoczesnej technologii, zakładanie aparatów stałych i ruchomych jest bardzo skuteczną metodą korekcji zgryzu. Korekcja nieprawidłowego ustawienia zębów lub szczęki jest co prawda długotrwała, ale najważniejsze są doskonałe i trwałe efekty.Stomatologia estetyczna

Wybielanie zębów należy do najchętniej wybieranych zabiegów stomatologii estetycznej. Dzięki nowoczesnym preparatom oraz urządzeniom, jesteśmy w stanie przeprowadzać leczenie zgodne z najnowszymi standardami. Dbamy o to, aby efekty kosmetyczne były jak najlepsze, następowały szybko i utrzymywały się jak najdłużej.Stomatolog dziecięcy

W naszych gabinetach w Gdańsku i Gdyni znajdziecie Państwo dentystów wyspecjalizowanych w pracy z małymi pacjentami. Stomatolog dziecięcy wykazuje odpowiednie podejście do potrzeb dzieci, eliminując niepotrzebne uczucia lęku i stresu. Zapraszamy na wizyty adaptacyjne – sprawdzoną formę pierwszego kontaktu z lekarzem dentystą, podczas której maluch może poznać gabinet, sprzęt i dowiedzieć się więcej na temat higieny oraz leczenia zębów.Chirurgia stomatologiczna

Leczenie schorzeń w obszarze korzeni zębowych, ekstrakcje zębów zatrzymanych i nieprawidłowo wyrżniętych przeprowadza chirurg stomatolog. Gdynia i Gdańsk – tu znajdziecie Państwo specjalistów z dziedziny chirurgii stomatologicznej i szczękowej, którzy niosą pomoc nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach wymagających operacyjnego leczenia w obrębie jamy ustnej i okolic przyległych. Nowoczesne metody i znieczulenie zapewniają komfort podczas zabiegów.


DENTUS Gabinety Stomatologiczne

Implanty Stomatolodzy Ortodonci Protetycy Dentysta Stomatolog

Galeria

Zamów usługę  Zamawiana usługa:

  Termin realizacji:
  Godzina: Dzień:

  Kategoria

  Dzisiaj Zamknięte UTC+1

  09:00 - 15:00
  • Poniedziałek
   08:00 - 20:00
  • Wtorek
   08:00 - 20:00
  • Środa
   08:00 - 20:00
  • Czwartek
   08:00 - 20:00
  • Piątek
   08:00 - 20:00
  • Sobota
   09:00 - 15:00
  • Niedziela
   Dzień wolny

  Mapa

  Zamów usługę   Zamawiana usługa:

   Termin realizacji:
   Godzina: Dzień:

   Przejmij zarządzanie wpisem

   Prezentujemy Twój biznes ?

   Jeżeli jesteś właścicielem tego obiektu, chcesz zmienić opis i samodzielnie zarządzać tym wpisem to przejmij nad nim kontrolę.

   Autor