Easy Surf

Easy Surf

Nauka Surfingu Chałupy

Średnia Ocen

Fot.-@damkuj-Damian-Kujawa-079-1050x840-1

SPORTY WODNE TO NASZA PASJA!

Naszą specjalizacją jest windsurfing oraz kitesurfing. Prowadzimy kursy, obozy dla dzieci, młodzieży i studentów oraz  wypożyczamy sprzęt. Organizujemy też szkolenia instruktorskie, imprezy firmowe i wiele eventów, propagujących sporty wodne. Przez wiele lat gościliśmy najlepszych polskich zawodników, organizując zawody Pucharu Polski i Mistrzostw Polski.

Działamy na rynku już od 2001 roku! Dzięki dużemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, zaufało nam już tysiące klientów. Co roku aktualizujemy i dopracowujemy ofertę, tak by spotykała się z Waszymi oczekiwaniami. Prowadzimy także szkołę kite-, windsurfingu w Jastarnikitesurfingu w Egipcie oraz surferskie biuro podróży.

Doradzamy i pomagamy w zakupie sprzętu naszym klientom, współpracując tylko z renomowanymi markami.

W odróżnieniu od naszej konkurencji, prowadzenie szkoły traktujemy jako PRACĘ. Naszym celem jest zapewnienie Wam udanych wakacji. Dla nas najważniejszy jest klient – chętnie przyjmujemy każdą uwagę i z roku na rok staramy się być coraz lepsi.

W naszej szkole możecie liczyć na najwyżej jakości szkolenie, fachowe porady i świetną atmosferę. EASY SURF tworzą ludzie z pasją – pomoc Wam sprawia nam satysfakcję!

Ponieważ jesteśmy importerem sprzętu, w naszej bazie zawsze znajdziesz najnowsze deski, latawce i żagle, na których pływanie to czysta przyjemność!

Zapraszamy Was do naszej szkoły!

ZNAJDZIESZ NAS NA KEMPINGU SOLAR, CHAŁUPY 4

Baza EASY SURF Chałupy znajduje się na Półwyspie Helskim, na jednym z najlepszych kempingów – Solar, Chałupy 4, między kempingiem Chałupy 3 i Chałupy 4,5, Polaris. Nasz baza mieści się w samym sercu kempingu, po prawej stronie drogi głównej. Na kempingu macie też restaurację, sklep spożywczy, warzywniak, bankomat, plac zabaw, kort tenisowy.

DZIAŁAMY PRAWIE 5 MIESIĘCY W ROKU!

Nasza baza czynna jest od 1 maja do 15 września (lub tydzień dłużej, jeśli jest sprzyjająca aura). Pracujemy codziennie od 9:00 do 19:00.

NASZ AKWEN TO PONAD 400 METRÓW PŁYTKIEJ WODY!

Zatoka Pucka to zdecydowanie najlepsze w Polsce miejsce do uprawiania sportów wodnych. Płaska, płytka oraz ciepła woda, równy i często wiejący wiatr stwarzają IDEALNE warunki do szkoleń windsurfingu i kitesurfingu. Ciężko znaleźć drugi równie dobry akwen szkoleniowy w Europie!

Galeria

Wideo prezentacja

Zamów usługę  Zamawiana usługa:

  Termin realizacji:
  Godzina: Dzień:

  Dzisiaj Zamknięte UTC+1

  09:00 - 19:00
  • Poniedziałek
   09:00 - 19:00
  • Wtorek
   09:00 - 19:00
  • Środa
   09:00 - 19:00
  • Czwartek
   09:00 - 19:00
  • Piątek
   09:00 - 19:00
  • Sobota
   09:00 - 19:00
  • Niedziela
   09:00 - 19:00

  Mapa

  Zamów usługę   Zamawiana usługa:

   Termin realizacji:
   Godzina: Dzień:

   Informacje dodatkowe

   Przejmij zarządzanie wpisem

   Prezentujemy Twój biznes ?

   Jeżeli jesteś właścicielem tego obiektu, chcesz zmienić opis i samodzielnie zarządzać tym wpisem to przejmij nad nim kontrolę.

   Autor