Markiewicz Clinic

Markiewicz Clinic

Stomatologia cyfrowa i implanty

Średnia Ocen

Markiewiczclinic

Markiewicz Clinic

Stomatologia cyfrowa i implanty


Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej MarkiewiczClinic to autorska Klinika stworzona przez dr Marka Markiewicza.

Posiadamy własne cyfrowe Laboratorium Protetyczne. Oferujemy usługi z zakresu medycyny estetycznej, implantologi


Dlaczego warto zaufać Markiewicz Clinic ?

Markiewicz Clinic to centrum stomatologii estetycznej i implantologii, której autorem jest stomatolog dr n. med. Marek Markiewicz – ekspert ds implantologii. Jest to jeden z najnowocześniejszych ośrodków leczenia stomatolog w Polsce, który powstał z myślą o najbardziej wymagających pacjentach, oczekujących bezbolesnego, a zarazem sprawnego leczenia w komfortowych warunkach.


Markiewicz Clinic to zespół ambitnych i znakomitych ekspertów z każdej dziedziny od chirurgii, implantologii, ortodoncji, po periodontologię i endodoncję. Nasza wzajemna współpraca oraz interdyscyplinarne i indywidualne podejście w każdym leczeniu daje zawsze przewidywalne efekty leczenia. Nie uznajemy kompromisów i stawiamy na jakość.


Każdy stomatolog w tutejszej placówce dysponuje innowacyjnym sprzętem diagnostycznym, w tym nowoczesną, wyłącznie cyfrową pracownią RTG, zawierająca m.in. Tomograf 3D CBCT oraz własnym cyfrowym laboratorium protetycznym, wyposażonym m.in. w skanery laboratoryjne i frezarki.


Pracujemy tylko na najlepszych produktach markowych producentów!


W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne oprogramowanie do projektowania uśmiechu, cyfrowe programy do planowania leczenia ortodontycznego oraz planowania zabiegów wszczepienia implantów dentystycznych w jak najmniej inwazyjny sposób. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zapewnić naszym pacjentom gwarancje na wykonane zabiegi.


Zapraszamy

Stomatolog – Markiewicz Clinic – Dentysta

Implanty Stomatolodzy Protetycy Prywatne kliniki i spółdzielnie OrtodonciGaleria

Zamów usługę  Zamawiana usługa:

  Termin realizacji:
  Godzina: Dzień:

  Kategoria

  Dzisiaj Zamknięte UTC+1

  09:00 - 14:00
  • Poniedziałek
   09:00 - 20:00
  • Wtorek
   09:00 - 20:00
  • Środa
   09:00 - 20:00
  • Czwartek
   09:00 - 20:00
  • Piątek
   09:00 - 20:00
  • Sobota
   09:00 - 14:00
  • Niedziela
   Dzień wolny

  Mapa

  Zamów usługę   Zamawiana usługa:

   Termin realizacji:
   Godzina: Dzień:

   Przejmij zarządzanie wpisem

   Prezentujemy Twój biznes ?

   Jeżeli jesteś właścicielem tego obiektu, chcesz zmienić opis i samodzielnie zarządzać tym wpisem to przejmij nad nim kontrolę.

   Autor