Mawident Reda

Mawident Reda

Centrum Stomatologiczne Reda

Średnia Ocen

Mawident Reda

Nowoczesne Centrum Stomatologiczne Dla Całej Rodziny w Redzie

Zdrowy i piękny uśmiech Mawident to prywatny gabinet stomatologiczny tworzony przez pasjonatów swoich zawodów. Profesjonalne materiały stomatologiczne oraz współpraca z zaufanymi laboratoriami protetycznymi sprawiają, że leczenie w Mawident jest przede wszystkim skuteczne. Sumiennie dbamy o to, aby wizyta w Mawident odbywała się w komfortowej i miłej atmosferze z zapewnieniem wymaganego bezpieczeństwa. Oferujemy leczenie kompleksowe, począwszy od stomatologii zachowawczej, poprzez endodoncję, implantologię, protetykę, chirurgię, ortodoncję, aż po zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Naszymi pacjentami są zarówno dorośli jak i dzieci. Inwestujemy w rozwój naszego zespołu, nieustannie dokształcamy się i zdobywamy najaktualniejszą wiedzę. Mawident znajduje się w nowoczesnej, kameralnej części Gdyni, w odległości 7 min. od centrum miasta, 5 min. od CH Riviera oraz Sopotu, dzięki czemu nasi Klienci mogą cieszyć się szybkim i swobodnym dojazdem.

Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty zabiegów wykonywanych w naszym gabinecie. Już dziś skontaktuj się z nami i umów na konsultację z jednym z naszych lekarzy.

Dental traveling / Niewidoczne aparaty / Licówki bez szlifowania / Wybielanie zębów / ICON – usuwanie plamek / Endodoncja / Implantologia / Stomatolog Reda / Dentysta Reda / Protetyka

Zamów usługę  Zamawiana usługa:

  Termin realizacji:
  Godzina: Dzień:

  Kategoria

  Dzisiaj Closed UTC+1

  • Poniedziałek
   10:00 - 19:00
  • Wtorek
   10:00 - 19:00
  • Środa
   10:00 - 19:00
  • Czwartek
   10:00 - 19:00
  • Piątek
   10:00 - 19:00
  • Sobota
   Dzień wolny
  • Niedziela
   Dzień wolny

  Mapa

  Zamów usługę   Zamawiana usługa:

   Termin realizacji:
   Godzina: Dzień:

   Informacje dodatkowe

   Przejmij zarządzanie wpisem

   Prezentujemy Twój biznes ?

   Jeżeli jesteś właścicielem tego obiektu, chcesz zmienić opis i samodzielnie zarządzać tym wpisem to przejmij nad nim kontrolę.

   Autor