MedicoDent

MedicoDent

Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej

Średnia Ocen

Medicodent Gdynia 9

MedicoDent Gdynia

Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej


Klinika Stomatologiczno implantologiczna MedicoDent powstała w 2000 roku z myślą o najbardziej wymagających Pacjentach. Pragnęliśmy stworzyć miejsce, gdzie w komfortowych warunkach zapewniamy naszym pacjentom najnowocześniejsze kompleksowe leczenie.


Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej MedicoDent zapewnia holistyczne leczenie zarówno w dziedzinie stomatologii jak i medycyny estetycznej. Udało nam się zbudować zespół specjalistów, dzięki którym z powodzeniem realizujemy ww. założenia. Każdy uśmiechnięty Pacjent uświadamia nas o wyjątkowości naszej profesji, do której podchodzimy z ogromnym szacunkiem i zaangażowaniem. Jesteśmy jedną z największych i najnowocześniejszych klinik w Polsce. Do dyspozycji naszych Pacjentów mamy doskonale wyposażone gabinety stomatologiczne oraz własną pracownię protetyczną. Na oddzielnym piętrze znajduje się strefa medycyny estetycznej oferująca najnowszej generacji lasery m.n. Infini RF, Zaffiro thermolifting, Inmode, Fotona 4D, Maximus Trilipo, Scizer, Medical Storz. Ponadto klinika oferuje zabiegi wolumetryczne i liftingujące przy użyciu własnej tkanki tłuszczowej oraz nici liftingujących. Uzupełnieniem ww. usług jest profesjonalna kosmetologia w pełnym zakresie.


MedicoDent Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej

Stomatolodzy Medycyna estetyczna Implanty Prywatne kliniki i spółdzielnie Dentysta Stomatolog

Galeria

Wideo prezentacja

Zamów usługę  Zamawiana usługa:

  Termin realizacji:
  Godzina: Dzień:

  Kategoria

  Dzisiaj Closed UTC+1

  • Poniedziałek
   09:00 - 20:00
  • Wtorek
   09:00 - 20:00
  • Środa
   09:00 - 20:00
  • Czwartek
   09:00 - 20:00
  • Piątek
   09:00 - 20:00
  • Sobota
   Dzień wolny
  • Niedziela
   Dzień wolny

  Mapa

  Zamów usługę   Zamawiana usługa:

   Termin realizacji:
   Godzina: Dzień:

   Przejmij zarządzanie wpisem

   Prezentujemy Twój biznes ?

   Jeżeli jesteś właścicielem tego obiektu, chcesz zmienić opis i samodzielnie zarządzać tym wpisem to przejmij nad nim kontrolę.

   Autor