MEDISS Dental Clinic

MEDISS Dental Clinic

Twoja klinika stomatologiczna w Gdańsku

Średnia Ocen

Mediss Dental Clinic Gdansk 3

MEDISS Dental Clinic Gdańsk


Jesteśmy nowoczesną gdańską kliniką stomatologiczną oferującą swoim Pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną, w tym leczenie implantologiczne. Posiadamy wiedzę oraz możliwości technologiczne na światowym poziomie.


Zdrowy i olśniewający uśmiech jest w zasięgu Twojej ręki, wystarczy, że skorzystasz z profesjonalnych usług Gabinetów Stomatologicznych Mediss. Nasi lekarze, wykorzystując najnowszą technologię w stomatologii sprawią, że Twój uśmiech stanie się najlepszą wizytówką dobrej kondycji organizmu.

Jesteśmy nowoczesną placówką wykonującą zabiegi leczenie zębów przy użyciu wysokiej jakości narzędzi i materiałów. Dzięki doskonałemu wyposażeniu gabinetów jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Lekarze, pracujący w naszych gabinetach, dokładają wszelkich starań, by zabiegi prowadzone były w przyjaznej i spokojnej atmosferze a wykonywane zabiegi odbywały się w sposób bezstresowy.

Stomatolodzy w Gabinetach Stomatologicznych Mediss oferują kompleksowe leczenie uzębienia oraz różnego rodzaju zabiegi profilaktyczne. W zakresie usług znajduje się naprawa wszelkich niedoskonałości oraz ubytków w uzębieniu, leczenie kanałowe, korekta kształtu uzębienia i zgryzu, a także profesjonalne wybielanie lampą Philips Zoom WhiteSpeed i kompleksowa higienizacja.

Decydując się na dentystę chcemy mieć gwarancję, że w kwestii opieki stomatologicznej zajmuje się nami najlepszy specjalista, który w profesjonalny sposób zadba o nasze zęby. Oddając się w ręce naszych stomatologów mają Państwo pewność, że zabiegi będą przeprowadzane profesjonalnie, sprawnie i bezboleśnie. Kadrę naszych gabinetów stomatologicznych tworzą wysoko wykształceni i pełni zaangażowania dentyści, dla których praca jest prawdziwą pasją.

Naszym celem jest kompleksowe leczenie zębów dorosłych oraz dzieci.

Zapewniamy szybki kontakt i komfortowe warunki leczenia w bardzo atrakcyjnych cenach.

Gabinety zlokalizowane są w centrum Gdańska Wrzeszcza, obok Garnizonu oraz na gdańskiej Morenie. Prosty dojazd i bezpłatny parking dla naszych Klientów są dodatkowym atutem zapewniającym komfort i dyskrecję.


MEDISS Dental Clinic Gdańsk

Implanty Stomatolodzy Protetycy Chirurdzy Ortodonci Dentysta Stomatolog

Galeria

Wideo prezentacja

Zamów usługę  Zamawiana usługa:

  Termin realizacji:
  Godzina: Dzień:

  Kategoria

  Dzisiaj Closed UTC+1

  • Poniedziałek
   09:00 - 20:00
  • Wtorek
   09:00 - 20:00
  • Środa
   09:00 - 20:00
  • Czwartek
   09:00 - 20:00
  • Piątek
   09:00 - 20:00
  • Sobota
   Dzień wolny
  • Niedziela
   Dzień wolny

  Mapa

  Zamów usługę   Zamawiana usługa:

   Termin realizacji:
   Godzina: Dzień:

   Przejmij zarządzanie wpisem

   Prezentujemy Twój biznes ?

   Jeżeli jesteś właścicielem tego obiektu, chcesz zmienić opis i samodzielnie zarządzać tym wpisem to przejmij nad nim kontrolę.

   Autor