NEODENTAL

NEODENTAL

Centrum Stomatologiczne

Średnia Ocen

Neodental Rumia Centrum Stomatologiczne 2

NEODENTAL Rumia

Centrum Stomatologiczne


Centrum Stomatologiczne NEODENTAL powstało w 2015 roku w wyniku zacieśnienia się współpracy dwóch bliskich przyjaciół jakimi od wielu lat są właściciele i założyciele centrum czyli Artur Lebiedź i Marcin Drążyk.


Obaj ukończyli Gdański Uniwersytet Medyczny w 2008 roku i choć rodzinnie zwiazani są z Rumią swoje dotychczasowe praktyki dentystyczne prowadzili dotąd na terenie Trójmiasta.


W 2014 roku postanowili wspólnie stworzyć centrum stomatologiczne na terenie Rumi, które byłoby skupione na pracy przy Pacjencie z zastosowaniem powiększenia mikroskopowego. Wszystko po to, aby zmaksymalizować precyzyję zabiegów. Każdy z czterech gabinetów działających w Centrum został wyposażony w mikroskop stomatologiczny wraz z torem wizyjnym. Dzięki temu Pacjent może na żywo oglądać na zawieszonym nad głową telewizorze to co lekarz chce mu pokazać i wytłumaczyć w trakcie wykonywanych procedur.


Obaj wraz ze swoim zespołem współpracowników stawiają na bardzo dobry kontakt z Pacjentem. Dokładają wszelkich starań, aby Pacjent, który zgłosi się do Centrum zawsze otrzymywał dokładną informację na temat aktualnego stanu swojego uzębienia oraz możliwości leczenia jakie daje mu dziś współczesna stomatologia.


Centrum Stomatologiczne NEODENTAL zostało wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt do diagnostyki oraz leczenia. Wykorzystywane są cyfrowe technologie do radiowizjografii oraz tomografii 3D firmy Planmeca oraz Carestream. Leczenie kanałowe odbywa się z wykorzystaniem mikroskopu firmy Zumax, a do wypełnienia kanałów używany jest system ciepłej, plastycznej gutaperki zapewniającej najszczelniejsze wypełnienie systemu kanałów korzeniowych. Gabinet jest autoryzowanym i certyfikowanym gabinetem implantologicznym Dentsply Sirona Implants.


Dużo uwagi w Centrum poświęcono poczekalni dla Pacjentów. Duży telewizor, wygodna kanapa, świeża woda mineralna i kawa z ekspresu i oraz spokojna muzyka ma za zadanie zadbać o komfortowe samopoczucie Pacjentów w trakcie oczekiwania na wizyty. Szczególnie doceniają to ci Pacjenci, którzy po raz pierwszy się u nas pojawili i nie zdążyli się jeszcze przekonać o tym, że wizyty w Centrum Stomatologicznym NEODENTAL to nie stres i nerwowe wyczekiwanie, a raczej spokój i komfort przebywania w miłej atmosferze.


NEODENTAL Rumia

Centrum Stomatologiczne Stomatolog Dentysta

Galeria

Zamów usługę  Zamawiana usługa:

  Termin realizacji:
  Godzina: Dzień:

  Kategoria

  Dzisiaj Closed UTC+1

  • Poniedziałek
   08:00 - 20:00
  • Wtorek
   08:00 - 20:00
  • Środa
   08:00 - 20:00
  • Czwartek
   08:00 - 20:00
  • Piątek
   08:00 - 20:00
  • Sobota
   09:00 - 14:00
  • Niedziela
   Dzień wolny

  Mapa

  Zamów usługę   Zamawiana usługa:

   Termin realizacji:
   Godzina: Dzień:

   Przejmij zarządzanie wpisem

   Prezentujemy Twój biznes ?

   Jeżeli jesteś właścicielem tego obiektu, chcesz zmienić opis i samodzielnie zarządzać tym wpisem to przejmij nad nim kontrolę.

   Autor