NeoDentis

NeoDentis

Twoi Dentyści

Średnia Ocen

Neodentis Gdynia 6

NeoDentis Gdynia

Gabinet stomatologiczny NeoDentis w Gdyni


Od 2010 roku świadczymy dla Państwa usługi dentystyczne w Gdyni, a w branży prywatnych usług stomatologicznych na terenie Trójmiasta działamy od 2004 roku. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na zaoferowanie Państwu profesjonalnej, kompleksowej opieki stomatologicznej dla całej rodziny.


W ofercie NeoDentis Gdynia, znajdą Państwo najważniejsze i najczęściej wykonywane zabiegi stomatologiczne, w zakresie: stomatologii zachowawczej, endodoncji (tzw. leczenia kanałowego), protetyki stomatologicznej, stomatologii dziecięcej, chirurgii stomatologicznej, wszczepiania implantów zębowych, typowych zabiegów periodontologicznych oraz rentgenowskiej diagnostyki zębów (RTG punktowe i pantomograficzne).


Nadrzędnym celem naszej działalności w zakresie świadczenia usług stomatologicznych jest dbałość o to, aby proces leczenia: dawał jak najlepsze efekty, przebiegał sprawnie, był jak najmniej uciążliwy dla Pacjenta.


Dysponujemy zespołem dobrze przygotowanych i doświadczonych lekarzy dentystów, którzy nie tylko są w stanie skutecznie rozwiązać problemy związane z leczeniem zębów, ale z powodzeniem zadbają również o poprawę estetyki Państwa uśmiechu.


Zapraszamy do bliższego poznania Nas, naszej oferty, warunków w jakich odbywa się leczenie oraz zasad postępowania, którymi kierujemy się w codziennej praktyce.


NeoDentis Twoi Dentyści Gdynia

Stomatolodzy Protetycy Stomatolodzy dziecięcy Implanty Stomatolog Dentysta

Galeria

Zamów usługę  Zamawiana usługa:

  Termin realizacji:
  Godzina: Dzień:

  Kategoria

  Dzisiaj Closed UTC+1

  • Poniedziałek
   09:00 - 20:00
  • Wtorek
   09:00 - 20:00
  • Środa
   09:00 - 20:00
  • Czwartek
   09:00 - 20:00
  • Piątek
   09:00 - 20:00
  • Sobota
   Dzień wolny
  • Niedziela
   Dzień wolny

  Mapa

  Zamów usługę   Zamawiana usługa:

   Termin realizacji:
   Godzina: Dzień:

   Przejmij zarządzanie wpisem

   Prezentujemy Twój biznes ?

   Jeżeli jesteś właścicielem tego obiektu, chcesz zmienić opis i samodzielnie zarządzać tym wpisem to przejmij nad nim kontrolę.

   Autor