Perfect Smile Clinic

Perfect Smile Clinic

Nowoczesna klinika stomatologii estetycznej w centrum Gdańska Wrzeszcza

Średnia Ocen

Perfect Smile Clinic Gdansk2

Perfect Smile Clinic Gdańsk

Nowoczesna klinika stomatologii estetycznej w centrum Gdańska Wrzeszcza.

Nowoczesna klinika stomatologiczna, w której codziennie wraz z moim zespołem spełniam marzenia o pięknym i zdrowym uśmiechu. Specjalizujemy się w implantologii, stomatologii estetycznej i protetyce – Tomasz Zarański, lider zespołu, właściciel.

Zapraszamy na wizytę do Perfect Smile Clinic Gdańsk gdzie leczymy zgodnie z filozofią slow dentistry. Tutaj realizujemy stomatologię kompleksową, opartą na najwyższej jakości usługach stomatologicznych i budowaniu dobrych i trwałych relacji z Pacjentem.  Perfect Smile Clinic Gdańsk opinie dzięki temu ma bardzo dobre.

Perfect Smile Clinic Gdańsk

Zaufali nam, przede wszystkim mieszkańcy Trójmiasta i całego regionu Pomorza, a także Elbląga, Braniewa, Torunia, Krakowa oraz mieszkańcy Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Niemiec, Norwegii, Szwecji czy Islandii.

Godnym uwagi jest fakt, że zespół doświadczonych lekarzy stomatologów wszystkie zabiegi przeprowadza bezboleśnie i w możliwie najkrótszym czasie.

Perfect Smile Clinic Gdańsk

Od 13 lat lider zespołu, dr Tomasz Zarański w swojej praktyce przeprowadził ponad 3000 zabiegów wszczepienia implantów oraz wykonał leczenie protetyczne u 10 000 tysięcy pacjentów. Specjalizuje się w implantologii, stomatologii estetycznej i protetyce. W swojej pracy przede wszystkim ogromny nacisk kładzie na bezpieczeństwo, precyzję i dokładność zabiegów przeprowadzanych zgodnie z najnowszą wiedzą popartą badaniami naukowymi (evidence based dentistry).

Dlatego też, zespół Perfect Smile Clinic Gdańsk łączy na co dzień nowoczesną stomatologię z komfortem leczenia w ciepłej atmosferze zainspirowanej filozofią hygge. Naszym celem jest, aby pacjenci, przychodząc do kliniki poczuli się komfortowo i bezpiecznie jak we własnym domu.

Ze względu na to, że klinika mieści się w doskonałej lokalizacji na wysokości CH Manhattan, dojazd jest bardzo prosty. Jeżeli podróżują Państwo samochodem, z alei Grunwaldzkiej trzeba skręcić w ul. Marii Konopnickej, podczas gdy osoby poruszające się transportem publicznym dojdą do nas spacerem w 5-7 min. z dworca kolejowego Gdańsk Wrzeszcz lub przystanków ZTM wzdłuż al. Grunwaldzkiej.

„Zapraszam na pierwszą wizytę, na której w przytulnych wnętrzach, przy dobrej kawie i muzyce, w niespiesznej i przyjaznej atmosferze będziemy mieli okazję bliżej się poznać i porozmawiać o celu Twojej wizyty”.

Perfect Smile Clinic Gdańsk opinie – sprawdź !

Z całego serca (i doświadczenia) POLECAM klinikę jako miejsce, w którym czeka na pacjenta profesjonalny personel, wysokiej jakość sprzęt, pozytywna energia, atmosfera, spokój i wyczuwalna troska. Ekstrakcja problematycznej ósemki i wszczepienie implanta rękoma dr. Zarańskiego i Asystentki było przeprowadzone fachowo i z uwagą, a także z właściwą delikatnością. Szczegółowe wyjaśnienia oraz “zapowiedzi ” odczuć podczas zabiegów dawały poczucie bezpieczeństwa, słuszności wyboru i przekonaniu, że jest to miejsce niepodobne do innych. Idealne miejcie na inwestycję we własne zdrowie. … i ten ciepły uśmiech spod maseczki 😉 Dziękuję. Gratuluję Zespołowi tworzenia tak perfekcyjnego miejsca. Marzena Weinberger

Stomatolodzy Medycyna estetyczna Protetycy Prywatne kliniki i spółdzielnie Ortodonci Implanty Dentysta Stomatolog

Galeria

Zamów usługę  Zamawiana usługa:

  Termin realizacji:
  Godzina: Dzień:

  Kategoria

  Dzisiaj Zamknięte UTC+1

  09:00 - 14:00
  • Poniedziałek
   09:00 - 20:00
  • Wtorek
   09:00 - 20:00
  • Środa
   09:00 - 20:00
  • Czwartek
   09:00 - 20:00
  • Piątek
   09:00 - 20:00
  • Sobota
   09:00 - 14:00
  • Niedziela
   Dzień wolny

  Mapa

  Zamów usługę   Zamawiana usługa:

   Termin realizacji:
   Godzina: Dzień:

   Przejmij zarządzanie wpisem

   Prezentujemy Twój biznes ?

   Jeżeli jesteś właścicielem tego obiektu, chcesz zmienić opis i samodzielnie zarządzać tym wpisem to przejmij nad nim kontrolę.

   Autor