SprintCar

SprintCar

BUS & MINIBUS PRODUCER

Średnia Ocen

mercedes-vito-vip-19

SprinterCar

Producent busuów i minibusów


Firma SprintCar została założona w 1999 roku, od tego czasu zajmuje się produkcją i sprzedażą autobusów oraz mikrobusów. Od początku działalności dokładamy wszelkich starań aby sprostać wszelkim wymaganiom Naszych odbiorców.


W swojej działalności na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby klienta, dlatego staramy się dostosować swoją ofertę pod indywidualne zamówienia. W procesie produkcji olbrzymią wagę przykładamy do wymagań stawianych nam przez właścicieli firm przewozowych, jak również tworzymy z myślą o przyszłych pasażerach i kierowcach. Działamy tak, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.


Polityka jakości SprintCar


SprintCar to firma zbudowana ze sprawnego i w pełni zaangażowanego zespołu, który koncentruje się na zaspokajaniu potrzeb swoich Klientów i oferowaniu im produktu o najwyższej jakości. Priorytetem przy produkcji jest bezpieczeństwo oraz komfort pasażerów i kierowcy. Dlatego przy produkcji firma korzysta z najwyższej klasy komponentów mających zapewnić użytkownikowi niezawodność oraz wygodę.Aby skuteczniej realizować te założenia, opracowaliśmy, wdrożyliśmy i będziemy doskonalić System Zarządzania Jakością, oparty na wymaganiach norm ISO 9001:2015.  Politykę Jakości realizujemy przez:


 • monitorowanie oczekiwań i zadowolenia Klienta
 • spełnianie wymagań klienta dotyczących wyrobu
 • kształtowanie świadomości pracowników w zakresie jakości
 • ciągłe doskonalenie umiejętności i podnoszenie kwalifikacji zespołu pracowników oraz budowanie atmosfery współpracy i zaangażowania w wykonywanie zadań
 • doskonalenie naszych działań w szczególności produkcji i nadzorowania jakości wyrobów i usług
 • zapewnienie odpowiednich warunków pracy, etyki wobec pracowników
 • Analizę przestrzeni wewnątrz jak i na zewnątrz firmy pod względem pojawiających się szans i zagrożeń 


Kierownictwo zapewnia, że Polityka Jakości jest znana, rozumiana i utrzymana w całej firmie. Jednocześnie zobowiązujemy się do zapewnienia środków pozwalających na utrzymanie i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością.


SprintCar s.c.  Jarosław Reszke  Waldemar Żuk,  84 255 Orle k/Wejherowa,  ul. Wejhera 10 woj. pomorskie  fax: 0048(58)57225880


Jarosław Reszke    0048 501 282 406       jaroslaw.reszke@sprintcar.pl    Polish, German, Russian, English


Waldemar Żuk    0048 600 420 931       sprintcarsc@gmail.com    Polish, English


Skontaktuj się z nami

Galeria

Wideo prezentacja

Zamów usługę  Zamawiana usługa:

  Termin realizacji:
  Godzina: Dzień:

  Mapa

  Zamów usługę   Zamawiana usługa:

   Termin realizacji:
   Godzina: Dzień:

   Informacje dodatkowe

   Przejmij zarządzanie wpisem

   Prezentujemy Twój biznes ?

   Jeżeli jesteś właścicielem tego obiektu, chcesz zmienić opis i samodzielnie zarządzać tym wpisem to przejmij nad nim kontrolę.

   Autor